Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek 3 éves kisfiunak...

Szerintetek 3 éves kisfiunak melyik szoba lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Most fogom kifesteni a szobáját és ezek a falszínvarnációk merültek fel :

[link]


Nektek melyik tetszik a legjobban ?


ilyen bútora van, uh ehhez kell igazítani:

[link]


plusz kék csillag alakú lámpája és kék, zöld színű fali polcok is lesznek... a képkeretek még nincsenek meg uh azoknak a színén még lehet változtatni...


köszi!


2014. júl. 16. 16:13
 1/7 A kérdező kommentje:
a kék szobától félek mert elveszna a kék bútor benne szerintem...a piros szín a verda miatt került elő, mert imádja...a keretekbe verdás képek lesznek,,,,
2014. júl. 16. 16:17
 2/7 anonim ***** válasza:
zöld-barna esetleg,bár nem is tudom a kék színnel együtt már olyan sok lenne....nem lehetne csak egy színű a fal.
2014. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát még lehetne csak zöld..vagy csak barna....


a 2. kép en a csak zöld szoba van...

2014. júl. 16. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kék szoba teljesen jó a kék bútorral, csak a kiegészítők legyenek más színűek
2014. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 H.Orsolya ***** válasza:
Nálunk a világoskék- zöld fal kombináció jött be. Bár nekünk a bútoraink egyszerű cseresznye és bükk.
2014. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem legyen vagy fehér vagy barna vagy világoszöld... a kék nem jó ha a bútor is kék ;)
2014. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak zöld, vagy narancs/barna-zöld.


A kék nagyon hideg, és igen, túlzás lenne ennyi kék a szobában. Olyan "ízlésdeficit"-re utalna.


A zöld nyugtató szín, főleg a halványabb árnyalatok, és meleg árnyalatok. A narancs/barna pedig egy kicsit melegebb hangulatúvá teszi a szobát, ami gyerekeknél, legyen fiú vagy lány, jó dolog.


A piros-narancs-kék viszont már nagyon sok szín.


Nekem a kedvencem a zöld-narancs/barna falak tetszenének.



Ezek viszont nagyon árnyalatfüggők. Nem mindegy, milyen a padló (parketta vagy szőnyeg, ezeknek milyen árnyalata van). Az sem mindegy, hogy a zöld milyen zöld, milyen árnyalat, mennyire meleg színű zöld.

Az sem, hogy a narancs/barna milyen árnyalatú, sötétségű, melegségű.

2014. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!