Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi az igazság? Mi lenne a...

Mi az igazság? Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Azt olvastam interneten,hogy nem tesz jót a babának,ha radiator elé van téve...viszont én pont oda tudom csak tenni!és ha veszek párologtatót...most nagy dilemmába vagyok!segítsetek légyszi!köszönöm!
2014. okt. 13. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyémek is radiátor előtt voltak 1 éves korukig. Már 5 évesek, semmi bajuk. Volt körben magas rácsvédő a kiságyon. Én egyébként nem is hallottam erről. Dehát ha nem tudod máshová tenni?!...
2014. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha csak oda tudod tenni, akkor nincs más megoldás.


Lehet szerencsésebb, ha nem a radiátor mellett van. Nem tudom tudományosan megindokolni, alátámasztani, hogy miért, csak a saját elméletemet tudom leírni.


Szóval, szerintem közvetlenül a radiátor előtt melegebb van, és akkor azt a hőmérsékletet szokja meg. Amennyiben a lakás más helységében van, akkor ott a hűvösebb, nem biztos, hogy jót tesz neki.


Illetve, hogy a radiátornál közvetlenül talán szárazabb a levegeő, bár gondolom ezt küszöbölnéd ki a párologtatóval.


Teljesen elméleti a hozzászólásom, nekem egyelőre még nincs gyerekem, csak már nagyon szeretnénk, úgyhogy simán lehet, hogy hülyeségeket írtam.

2014. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szobánkban 2radiátor van!egyedül a szekrénysor helyére tudnánk tenni,de akkor hová tennénk a szekrénysort?majd távolabb húzzuk el a radiatortól,aztán akkor még el is férünk!köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 13. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem konkréten a radiátorral lenne bajom, hanem azzal hogy a radiátorok általában az ablak alatt vannak. Szóval oldalról jönne rá a meleg, fentről meg esetleg a hideg az ablak felől. Még a legjobb szigetelésnél se tenném oda.
2014. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet a víz áramlása nem tesz jót neki, sokan nem ajánlják a vizes padlófűtést ez miatt, az emberi szervezetre nincs jó hatással.
2014. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!