Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új barátnőm legjobb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnőm legjobb barátnője kiderült hogy rossz véleménnyel van rólam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hete vagyunk együtt. Az összes barátnője bírt állítólag, jó hogy kifogott engem meg ilyesmiket mondtak. Még nem ismerem őket annyira, de mindenkivel normálisan, kedvesen viselkedtem.


Tegnap találkoztam véletlenül a legjobb barátnőjével és annak egy másik barátnőjével. Rájuk köszöntem hogy sziasztok, mosolyogva, mint ismerősökre. Nem ismertek meg mint utólag kiderült (tényleg nem és látszott aztán rajtuk). A legjobb barátnő undorogva nézett rám, még fejeket is vágott és lenézően fújogott. Aztán beszólt hogy "kopj le, nem vagyunk egy szinten" a másik meg "nem ismerkedünk ronda palikkal". Köpni-nyelni nem tudtam hirtelen, aztán már tovább is mentek.


Mondtam a barátnőmnek hogy találkoztam velük, többet nem. Persze a face-en azonnal terjed a pletyka és rájöttek ők is hogy velem találkoztak, nekem szóltak be!


Nem tudom hogy most mit csináljak. Eddig a barátnőmnek minden jót mondtak rólam, milyen jófej-aranyos vagyok meg a többi. Ehhez képest most kiderült hogy mit gondolnak valójában rólam. A barátnőm még nem ismeri a teljes sztorit, nem tudom hogy elmondjam e neki, a barátnők hallgatnak. Azóta nem találkoztam velük, de holnap kénytelen leszek mert közös programjuk lesz ahova a párom engem is elhívott.


Szerintetek most mit csináljak? Hozzáteszem hogy 24 évesek vagyunk, szóval nem gyerekek. Ezért is durva a sztori. Amúgy ezek a csajok úgymond szebbek, de nem tűntek felszinesnek, nem szóltak be, intelligensek voltak eddig teljesen. Jól elbeszélgettem velük, azt hittem tényleg kedvelnek.


Mit tennétek a helyemben?



2013. szept. 4. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben elmondanám a barátnőmnek mi a szitu és nem halogatnám! Egy helyre igazítás a becsületedért nem árt, legyél férfi!
2013. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az egészből az jött le, hogy nem tudták ki vagy, és azt hitték, "leszólogatósan" sziá-ztál... Amit sok lány nem szeret egy ismeretlentől. Ettől még bírhatnak, ha rájönnek milyen vagy. Nem tennék semmi extrát a helyedben, esetleg hűvösen viselkednék velük.
2013. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem vagy az esetük és nem jössz be nekik attól még lehetsz jó fej,aranyos nem függ össze a kettő szerintem.
2013. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emelt fővel megjelennék a közös programon, és vigyorogva üdvözölném a lányokat. A barátnődnek kell tetszened, nem nekik. Akkor szólnék csak a barátnőmnek, és beszélgetnék vele erről, ha elkezdenék aláásni a kapcsolatot. Mellesleg elég parasztok, ha egy sima köszönésre így reagálnak, akkor is ha többet véltek belelátni.
2013. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek. Barátnőmmel akkor egyelőre nem fogok beszélni csak ha látok jeleket arra, hogy duruzsolnának a fülébe.


A programra el fogok menni és jót nevetek majd, úgy üdvözlöm őket mint múltkor hogy levágják a helyzetet :D


Persze hogy nem nekik kell hogy tetszek, csak ez így meglepett még ha leszólításnak is vették. Szerintem nem jó így beszólni egy ismeretlennek, ezek után meg bármit kinézek belőlük. Társaságban okos, intelligens lányok, "falkában" meg paraszt, nagyképűek. Amúgy meg valahogy majd én is beszólok hogy nem igazán az eseteim. Persze viccesen hogy ne tudjanak besértődni.

2013. szept. 4. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!