Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nektek hogy néz ki a babaszoba?

Nektek hogy néz ki a babaszoba?

Figyelt kérdés

Milyen a fal színe?

A bútorokat honnan szereztétek be?

Kiegészítőket pl. falmatricát, világítást?


Ha tudtok, nyugodtan küldhettek képeket is.:)


2014. okt. 22. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fal színe Dulux - Gangeszi kavics, a bababútorokat az Elefáni bababoltból rendeltük, fenyő színben, a dekoráció ebay-ről származik (óriás gyerektapéta egy falra). A világítás (plafonlámpa) Baumaxos :)
2014. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A fal fehér és falmatrica van rajta, amit a lacasadekorból rendeltem. Bútort használtat vettünk, és mi festettük le színesre, minden szekrényajtó, polc különböző színű.

Függöny hercegnős-obiban varrattam.

2014. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

narancsszínű a fal.

Bútorokat anyuéknál szereztük be (az a babaágy, amiben még én aludtam, az íróasztalom funkcionál pelenkázóként), egyedül a szekrény, ami a mién volt (magunknak vettünk egy újat)

Falmatricát én készítettem, világítás passz.

2014. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

kislány lakja:

szeder bor és hamvas rózsa a színek duluxtól

a pelenkázó és egyben a szekrénye egy sötétbarna antik komód (régen vettem), a kiságya egyező színű a komóddal (rendeltük egy asztalostól)

egy ikeás fülesfotelben szoptatok, lábartó is van hozzá

játékokat egy - még a nagytól örökölt és barnára festett - ikeás trofast bútorban tároljuk.

kiegészítők: a fiammal festettünk virágokat az egyik falra, egy másikra stile interio-s lepkék (színesek) kerültek. Mamas&papas timbuktales forgóvan a kiságy fölött, a rácsvédőt turkáltam. Tiffany lámpák vannak a szobában.

2014. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Citromsárga a fala és Vukk karaktereket festettem a szabadon lévő falfelületekre (kb 60 cm magasak). Tölgyfa bútor van a szobában.
2014. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a fal madartej szinű, a plafon fehér. mi minden bútort rokontól örököltünk, ikeasak: egy racsos agy egy pelenkazo komod, egy kis gyerek ruhas szekreny es egy sarokpolc. ez egy butorcsalad. van meg a szobaban egy naramcssarga kanape meg egy ejjeli szekreny. sotet barna modern stilusu szonyeg. homok szinu fuggony arany sotetito fuggony. a falon meg 3D lepkek, az agya felett foszforeszkalo csillagok es bolygok.
2014. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Citromsárga a fal. Olyan élénk, mintha mindig sütne a nap a szobában. Fehér bútorok, IKEA és JYSK, teljesen egymáshoz illők. A falra még nem került semmi, de majd tervezünk festetni rá valamit, mondjuk amikor kiderül már, hogy mi a kishölgy kedvenc mesefigurája.
2014. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A fal halvány pasztel mentazöld (kikevettettük). Az összes bútor az Ikeából van, fakmatricát nem vettem, hanem én fedtettem fel a mintát (de ugyanezt a [link] -ról meg is rendelhettem volna). Az összes szobai textil dekort én varrtam (ágyszoknya, ágytakaró, díszpárnahuzatok).

[link]

2014. okt. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ez gyönyörû lett!
2014. okt. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm :$ :)
2014. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!