Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti vennétek 1évesnek hintafotelt?

Ti vennétek 1évesnek hintafotelt?

Figyelt kérdés
A Brendonba néztem,de nem tudom hogy meddig tudja majd használni.
2014. nov. 21. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
1 évesem van itthon, 2 percet nem ül el nyugiban, jön-megy, pakol-rámol :D én tuti nem fotelt vennék neki, hanem valami tologathatót, pakolhatót, húzhatót, építőjátékot, labdákat :)
2014. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen. 15 jos a fiam. amellett h jon megy pakol, imad kuckozni, kenyelmesen hatradolni. szeribtem gyereke valogatja. en azt szeretnek neki karacsonyra :-)
2014. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy másfél éves korig fér el benne.Jobban megéri a sima hintaló ami nem fotelos.
2014. nov. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nem vennék.

Lányom hó elején lesz egy éves, először mi is azt akartunk venni. De ő is képtelen megülni, amióta feláll, megy. És nagyon sokba kerül ahhoz, hogy ne használja. Az árából jobb, hasznosabb dolgokat is tudok venni.

2014. nov. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felesleges. Az egy veszélyes cucc, felborul vele, leesik róla, megüti magát miatta. Ezen felül semmiféle fejlesztésre nem jó. Egy 1 éves szeretné megismerni a világot. Neki tapintani, érezni, a kezét használni kell, minden nap fejleszteni kell az ügyességét, a figyelmét. Inkább vegyél neki összerakót, Duplót, bármit, amivel elfoglalja magát és ügyesedik tőle. Pár színes fakocka nagyobb élmény neki, mint egy elektronikus hülyeség, ami gombnyomásra lejátszik egy idióta dallamot. Szeretnéd, ha ügyes, talpraesett, okos lenne? Akkor fejleszd őt.
2014. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!