Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Vennétek gyerekszobába ilyen...

Vennétek gyerekszobába ilyen parkettát?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 1. 11:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szia! Valami nem jó a linkkel mert azt írja ki hogy a kép nem található!
2012. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem megnyitotta. Hát, elég tarkabarka, egy 10-15 nm-es szobában is már szerintem túl sok lenne.
2012. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
tök jó,én vennék vettem volna ha láttam volna ijet,nagyon jó :D nagyon fog tetszeni a kicsinek :D
2012. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem egy parkettát nem 5-10 évre veszünk hanem egy életre.

Nem is tetszik.

2012. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
nem, nekem nagyon zavaró.
2012. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hát, ha 10 év múlva le akarod cserélni, akkor vegyél. Mert egyébként vállalhatatlan. Egy gyereket az ízlésre kell nevelni, nem a giccsre.
2012. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Borzasztó giccses, de ha van pénzetek 10 évenként parkettát cserélni, hajrá. Inkább vennétek egy jó minőségű hajópadlót az ilyen hulladék helyett...
2012. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én nem vennék,mert ahogy már előttem is írták,amig pici a gyerkőc addig nincs vele gond,de tini korában már biztos nem fog tetszeni neki és akkor majd fel kell szedni és újat kell lerakni!

Én inkább olyat választanék,ami mindenhez megy,pl. valami natúr világos színt,ami akkor is megállja a helyét,ha a gyerek már nagyobbacska lesz!

2012. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Vennék ilyet, ha nem olyan festék vagy akármi van rajta ami lepattog.

Addig még iskolába kerülne minimum 6 évig biztos, hogy meg lenne, utána pedig ki lehet cserélni, nem olyan drágák már a laminált padlók, hogy az ember ne tudja megfizetni.

Ezt pedig ha szépen felszedik akár még el is lehet adni, vagy bármit lehet belőle csinálni csak kicsit kreatívabbnak kell leni.

2012. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem, azért mert: igyekeztük úgy kialakítani a szobát, hogy vidám, kis babának való legyen, de ha valami oknál fogva 15 év múlva is ebben a formában marad a szobája, akkor is tetsszen neki. amúgy aranyos, azt kéne jól megnézni hozzáértővel, hogy mennyire tartós, nem kopik-e le róla a festék
2012. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!