Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kinek mennyi idős a gyereke...

P.csabesz kérdése:

Kinek mennyi idős a gyereke és milyen játékot vesz neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

#játék #ajándék #karácsony #gyerekednek milyen játékot
2014. okt. 5. 08:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Az enyém 35 éves és semmilyen játékot nem veszek neki.
2014. okt. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos lesz akkor, szerintem korának megfelelelő könyvet IS kap majd, mert most is állandóan "olvas". De annyit változhat még addigra az érdeklődése, azért írom, hogy azt is.
2014. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
[link] ilyet kap majd :) 4 hós lesz akkor :)
2014. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
16 hónapos lesz karácsonykor a kisfiam. Elég sok mindent kap, de nem csak tőlünk, hanem elosztva a többi családtaggal együtt. Meg egybe vettünk mindent Télapóra, karácsonyra és névnapra,mert az is decemberben lesz. Kap fa tológatós játékot,fa húzógatós játékot, bébi puzzle-t.Egy kisebb és egy nagyobb lego duplo készletet. Fisher price zsiráfos golyópáylát. Bilibót és bilibó játékkészletet. Bogyó és Babóca valamint Boribon könyveket és egyéb lapozókat. Kalapálósjátékot, fa vonatot.Valamint fából ilyen forma rakosgató játékot. Xilofont. állatos nyomda készletet. egy Big Boby Car-t. Meg egy dömpert és egy golyóvezetőt.
2014. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
[link] 3mas vagyok rossz a link ilyet kap végre megtaláltam :)
2014. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3,5 éves a lány.A múltkor egy nagyon jó kis játék akcióba botlottam,így vettem,és ezek már Karácsonyra lesznek: gyurma készlet,mozaik készlet,2 db puzzle,egy barbis kártya,egy filly póni szett 3 pónival kiegészítőkkel,társas játék amiben 8 játék van.Ezt kb. 10.000-ért vettem,szerintem nagyon megérte.


Igen ám,csak most kitalálta,hogy világítós sellő barbiért meg egy balerina barbiért oda adja a Mikulásnak a cumit.Meg fogom venni neki,de szerintem kizárt,hogy oda adja :)


Ennyi lesz,mást már nem szándékozom venni.

2014. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom akkor lesz 20 hónapos.

Ami számításba jöhet, de még nem döntöttünk:

-lego duplo

-kis könyvek

-valami építős egyéb

2014. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy éves lesz a lányunk, építőkocka készletet kap.
2014. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt!!!

Természetesen szívesen fogadom mások hozzászólását is.

2014. okt. 7. 21:05
 10/15 anonim ***** válasza:

az én kisfiam decemberben lessz 3éves.

egyenlőre még nem tudom,h.mit kap de autó biztos lessz benne mert azt imádja.talán még kirakó is.

eléggé nehezen lehet lekötni a figyelmét úgyhogy nehéz dolgom van,nem érdekli hosszú távon semmi.

2014. okt. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!