Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is használt falmatricát a...

Más is használt falmatricát a gyerekszobába? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem a kisebb figurákra gondolok, hanem egy mondjuk egy fél falat beborító matricára. Most, hogy másik lakásba költöztünk, megcsináltam a kislányomnak. Egy nagy fa, rajta két édes bagoly, alatta virágok. Utánanéztem, jó minőségű német gyártmányú matrica, nem kínai. Vagy az én orrom túl kifinomult vagy tényleg elég erősen érezni a gyerek szobájában ennek a matricának vagy inkább fóliának a szagát. Ez vajon tartalmaz egészségre káros anyagokat? Vagy csak én parázom túl?
2014. júl. 29. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag, kínai azért érzed. Nedves mosószeres ruhával simïtsd át, szellőztess, de 1-2 nap alatt kimegy. Nekůnk is vannak kicsik, de azoknak semmi szaguk.
2014. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem egy nagy fát, cicával, madarakkal. Egy másik falra meg egy kislányt, aki akkora mint az 5 éves lányom, esernyővel, felhőkkel, virágokkal....

Nem volt büdös, pedig Kínai matrica volt!

Ma már mindent kínàban gyártanak, még a német matricát is!

2014. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én netről rendeltem, és szinte az egész szobát teleragasztottuk kisebb nagyobb mintákkal.

Pár napig voltak kibontva, utána ragasztottuk fel,és pár napig én is éreztem azt az új szagot, de aztán magától elmúlt.

2014. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!