Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Anyukák. Milyen...

Kismamák, Anyukák. Milyen légzésfigyelőt ajánlanátok nekem, ami jó, megbízható és feleslegesen nem riaszt be?

Figyelt kérdés

Ami esetleg nektek már be vált??

A használtról mi a véleményetek?

Én Angelcarre gondoltam.

Tudom,most sokan leakartok beszélni róla,hogy fölösleges pénz kidobás,de az én pénztárcám,és fontosnak tartom,pláne hogy az első naptól kezdve külön kis szobájában fog aludni,ahol nem megoldható hogy vele aludjak/nem is akarok/a mi szobánkba sem szeretném hogy legyen,mert nálunk egész éjszaka megy a tv,azzal alszunk..ezt pedig nem szeretném hogy a baba is megszokja!


2011. dec. 12. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Az Angelcare nagyon jó. Nekünk is az van, tökéletesen működik. Eszembe sincs lebeszélni róla, sőt!

Nálunk mindkét baba alatt ott van, külön szobájuk van, és így vagyunk nyugodtak.

2011. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Az Angelcare szuper, a vaterán vettük, nagyon meg vagyunk vele elégedve.
2011. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

En Tommee Tippee legzesfigyelot hasznaltam ket gyereknel es egyszer sem volt felesleges riasztas. Igaz, hogy valodi sem (szerencsere). Viszont mukodott rendesen, ez biztos, mertha elfelejtettem kikapcsolni es kivettem a babakat a kisagybol, akkor beriasztott x masodperc utan (mar nem emlekszem pontosan, hogy mennyi a turelmi ido). Ehhez egy erzekelolap volt, nem ketto, kozepre raktuk a matrac ala es igy is tokeletesen mukodott.

Kesobb bebiorkent funkcionalt, majd tovabbadtuk es az uj tulajdonos sikeresen hasznalja azota is. Szoval minosegileg rendben van.

Ez a fajta volt nekunk:

[link]


Mondjuk itt orult draga, mi Angliaban vettuk anno es kb fele ennyibe kerult.

Angelcare-t neztem ki en is eloszor, mert mindenhol arrol lehetett olvasni, hallani, nagyon sokan azt hasznaltak, de epp nem volt belole raktaron, amikor megvettuk, igy ismerkedhettem meg a tommee tippeevel es csak ajanlani tudom.

2011. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Angelcare van, egyszer riasztott feleslegesen, az elején, mert még nem volt jól beállítva. Azóta minden oké. Nekünk megérte, mert volt egy éles riasztásunk is, szerencsére aztán nem lett semmi baj.
2011. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És az Angelcarból melyik típus van nektek?

Mert van több fajta is.

Melyik a jó belőle? vagy igazából mindegy,mert mindegyik jó?

Én a +bébiőrösen gondolkozom,így jó lesz később is.

2011. dec. 12. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél vettünk maxi cosit használtan,utána kölcsön is adtuk és most jön a második babánk és nála is ezt fogjuk még használni.Szuperül működik, pedig nem mai darab :) megbízható és az ára is jó.

ilyen:

[link]

2011. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Első válaszoló vagyok.

Nekünk AC 401-esünk van mindkét baba alatt. Ezenkívül felszereltünk kamerát a kiságyra, így bármikor rájuk tudunk nézni anélkül, hogy megzavarnánk őket.

2011. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az Angelcare 401-est tudom ajánlani. Annyiba kerül mintha külön még bébiőrt is vennél. Ami fontos ha külön akarsz aludni. Ráadásúl nálad mutatja a hőmérsékletet és így tudod, hogy megfelelő-e neki. Nálunk is volt jelzés.Ráadásúl éppen zuhanyoztam és úgy pattantam ki a vijjogásra és rohanva kaptam ki a gyereket és ráztam fel:S

Ezután észrevettem, hogy sokszor a 15 mp-es riasztás pittyeg, de az utána 20 mp-es vijjogás már nem. Ez az első 5 napban rengetegszer előfordult. Na amikor aludt megfigyeltem, hogy téves-e. Sajnos nem. Egyszerűen nem vette a levegőt (orra alatt tartottam az ujjamat és a mellkasát is figyeltem) és a 15 mp-es csippanásra hirtelen egy hatalmas levegőt vett. Az zökkentette ki a mély álomból.

Ráadásúl be lehet állítani, hogy minden egyes mozgásra amit érzékel kattanó hangot adjon ki. 3 hónapos a kislányom de mai napig megy a kattanó hang. Így ha picit felriadok megnyugtat a hangja, hogy tudom lélegzik. Egyébként a hőmérsékletet is beállíthatod hogy mi lehet a max és a minimum aminél jelezzen.

Az éjjelifény funkció is jó:D 4 naposan a kis picurom amint hazahoztuk a kórházból és beleraktuk az ágyba,teljesen rátapadt mint egy kisbogár, megnyugtatta:)


Én sem akartam vele aludni, hogy ne szokjon rá, de sajnos nem bírtam:D Az ő szobájába van egy kis kanapé-ágy is és 6 hétig adtam magamnak határidőt:D aztán utána még 2 hétig a nappaliban aludtam amiből nyílik a szobája és csak utána tudtam felmenni az emeletre a hálószobánkba:D

Hidd el ez az anyának is lelki terror, ha messze van a baba nem csak a picurnak.


sok sikert!;)

2011. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Angelcare és Baby Control. Az elsőt jobban nyomják a magyar piacra, de nekünk mind2 volt és nem volt egyikkel sem gond. Mi mégis valamiért a 2.at használtuk többet.
2011. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mi karácsonyra kaptunk TOMY légzésfigyelőt(nem is tudtam,hogy van ilyen,eddig csak a játékait vettük a nagyobbiknak:) )és nagyon jó.utána olvastam a honlapjukon és van babaőre is,hozzá lehet kapcsolni a légzésfigyelőhöz.Most erre gyűjtünk! :)
2012. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!