Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kamerás bébiőrt van értelme...

Kamerás bébiőrt van értelme venni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki 3 emeletes száz szobásban lakik és ott akarja hagyni a babát és kimenni az udvarra, akkor igen. Egyéb esetben én túlzásnak tartom.
2015. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem totál felesleges, de ha te szeretnéd, és megengedheted magadnak, vegyél.
2015. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
29.000 FT-ért láttam, a másik is 20.000 amit kinéztem és az nem kamerás, ezért vacilálok..
2015. ápr. 30. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Kamerás akkor is jól jöhet ha te épp főzöl és már nagyobb a gyerek egyedül jászik a szobájában vagy a nappaliban ( ha nem amerikai konyhás a ház lakás. Azon a pár ezer forinton ha nem múlik akkor a kamerásat venném.
2015. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Varga Kriszta válasza:
Attól függ,hogy miért szeretnéd.Ha van rá pénzed és nyugodtabb vagy tőle,akkor vegyél,de szerintem felesleges nem tudod igazából sokáig kihasználni.Ha veszel akkor inkább olcsón használtan.Ha még kicsi a gyerek,akkor úgyis többször ránézel,ha már nagyobb akkor meg úgyis megy utánad és betudod vonni a dolgaidba.
2015. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem érdemes venni ha ott hagyod egyedül ha dolgozol és nem hallod hogy mit csinál. És ha az anyagiak megengedik inkább vedd a kamerásat
2015. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!