Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Vett valaki a gyerekének...

Vett valaki a gyerekének ilyen ágyat? Ha igen, milyen? Szereti a gyerkőc?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 30. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a Hugo van az álomszuszéktól! Másfél évesem imádja! :)

Az összeszerelésnél akadtak problémák, mert másik ágynak a szerelékét kaptuk meg, de kijöttek és összeszerelték végül.

2015. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Az Hugot is néztem, de ez picit talán jobban tetszik.

Strapabírónak mondanád az ágyat? Még nem olvastam sehol róluk véleményt, de szépek az ágyaik.


A matrac, amit adnak hozzá, milyen?

2015. ápr. 30. 22:56
 3/9 A kérdező kommentje:

Még 1-2 kérdés :)

Mekkorát vettetek? A leesésgátló nem túl rövid rajta? Nem esik le a gyerkőc?

2015. ápr. 30. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is a Hugo van,lánykám nagyon szereti.Kb 1 éve van meg,nincs vele gondunk.Nem rövid a leesésgátlója,nem esett még le egyszer sem róla a gyerkőc,pedig aztán icereg-ficereg.A matracuk is jó,se nem kemény se nem puha.Mi a 180x80 cm-t vettük meg,mert elég magas a lánykánk és sokáig tudjuk majd használni.Szerintem a 160-as ágyat gyorsan kinövik a gyerekek.Ezen mi is elférünk amikor altatjuk.:) Julcsi
2015. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Neked is nagyon köszönöm a választ! :)

Mit jelent az, hogy hamar kinövik a 160-ast? Kb. milyen idős korig jó vajon? A kisfiam is magasnövésű, 2 éves 3 hónapos és 100 cm körül van. De gondoltam innentől azért már lelassul a növekedés és 8 éves koráig legalább jó lesz az ágy. Vagy inkább nagyobbat érdemes venni?

2015. máj. 1. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok! :)

16 hónapos kora óta abban alszik a fiam, még nem esett le róla (20 hós)! Elég strapabíró, mert volt hogy én aludtam benne (várandósan +10 kilóval :) ). Mi is a 180×80-ast vettük mert fontos szempont volt, hogy mellé tudjunk feküdni kényelmesen (altatásnál), valamint egyhamar nem kell lecserélni a méret miatt! A matrac egyszerű szivacs, levehető huzattal amit könnyen ki lehet mosni. Nekünk kényelmes mert mi kihúzható kanapén alszunk apával (tehát attól bármi kényelmesebb)! Ami nekem nem nagyon tetszett az az, hogy az ágyneműtartó teljesen különálló az ágykerettől és így szoba átrendezésnél nekünk macerás volt a kis hely miatt. Mi januárban vettük az ágyat, akkor még ez a típus nem volt amit linkeltél, de tény hogy sokkal szebb. :) Ha szerinted leesne a gyerkőcöd inkább nagyobb leesésgátlósat vegyél, mert az később levehető (szerintem mindegyikről)!

2015. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információkat! :)))

Viszont ebből a típusból meg csak 160-as méret van :/ Nem is olyan egyszerű ez az ágyválasztás :)

2015. máj. 2. 01:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Julcsi vagyok,csak most értem ide!:)Szerintem ti is vegyetek 180-as ágyat,a te gyerkőcöd sem picike.Én a barátnőmnél láttam a 160-as ágyat,szemre alig volt nagyobb egy kiságynál és ők is 1 éven belül lecserélték a nagyobbra,de ő is mondta hogy tiszta pénz kidobás volt.Rég voltam fent a honlapjukon,más ami nagyobb méretben van az nem tetszik?
2015. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, hogy írtál! :)

Végül már megrendeltem a 160-ast.. nem baj, elvileg már úgysem nőnek olyan ütemben, ha kb. 8 éves koráig tudja használni, az már jó (lehet, hogy ennél hamarabb el is költözünk..) (Úgy néztem, hogy kb. 10 éves koráig lenne egyébként jó egy ilyen ágy, akkorra lesznek 140 cm körül, de mivel magasnövésű, levonok 2 évet. Akkor is tudja még 6 évet használni :) )

2015. máj. 6. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!