Milyen matracot válasszak?

Figyelt kérdés

Nem igazán szimpatikus a kókuszmatrac, tehát azon kívül igazándiból bármit meghallgatok utánanézek, kicsit kezdő vagyok a témában ezért nem tudom mire figyeljek.

Mennyire legyen kemény (kemény/félkemény)

Miből készüljön (hideghab/szivacs)

Mennyire fontos hogy antiallergén legyen

Milyen magas legyen a matrac


Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném :)


2015. máj. 19. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a legegyszerűbb matraca van a kicsinek, sima szivacs, kb 10cm vastag, 60×120cm. Harmadik gyerek használja és nincs mélyedés benne. Szerintem nincs benne allergén dolog, mert nem toll vagy ilyesmi.
2015. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is ellene vagyok a kókuszmatracnak, túl kemény. Matracboltban vettem, ott a latexos matracot ajánlotta a hölgy és nagyon kényelmes matraca lett a kislányomnak. Ilyet vettünk: [link]

Szerintem matracboltban nézz, ne bababoltban, ott jobban értenek hozzá és jobbakat is kapni. Lényeg, hogy ne legyen se túl puha, se túl kemény, jó ha antiallergén, magassága szerintem mindegy :-)

2015. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mennyi idősnek lenne. Újszülöttnek kemény matrac kell (hogy ne tudjon belesüppedni az arca).

A kókusz/latex azért jó, mert ha bármilyen nedvesség rákerül, nem penészedik be, hanem átereszti.

2015. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem vettem kókuszmatracot,hanem van olyan ami kókusz-szivacs matrac az nagyon jó.
2015. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem egyáltalán nem szeretnék kókuszt a matracba.

Szerintem más alapú matrac is lehet ugyanolyan ha nem megfelelőbb egy kisbabának..

Amiket nézegettem azok ezek:

[link]

[link]

[link]

csak nem tudom mennyire fontos a magassága meg hogy a félkemény matrac elég-e vagy feltétlenül kemény legyen, de nagyon nem mélyedtem bele ezekbe még tehát gondolom jó pár fajtát nem ismerek.

Meg mondjuk a mennyit szán rá az ember kérdés. Mivel sokáig használja ezért nyilván félretettünk ennek is egy magasabb összeget de nem tudom hogy az ár egyenlő-e a minőséggel és hogy egy olcsóbb termék biztosan rossz-e.

A matracáruház előtt érdeklődni akartam olyanoktól akik használják is őket mert ugyebár ők ugyebár eladóként kicsit máshonnan is nézik a kérdést. :)

2015. máj. 19. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem azt tanácsolták 3-5cm-nél semmiféleképpen ne legyen vastagabb
2015. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül az első a legjobb, nagyon jó, hogy 2 oldalas, így tuti mindig jó lesz. De a másik kettő is teljesen jónak tűnik.
2015. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél nem akarom erőltetni, de aki szerint a kókuszmatrac kemény annak javaslom nézzen körül jól, mert nagyon klassz rugalmas kókuszmatrac is kapható. Igaz nem 6-8-ért, hanem drágábban, mi 14-ért vettünk egy 18000-es matracot. Szóval ezért ne írjuk már le a kókuszmatracot azzal hogy kemény. Olcsó szivacsból is van de még milyen szar minőség.
2015. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

3-5 cm? nem is igazán láttam annyira vékony matracot.

Mi is ilyen 20 körül gondolkozunk a matrac áraknál nem tudom hogy sokkal olcsóbbat mennyire éri meg venni a minősége miatt, vagy hogy a drágábbak mennyivel jobbak mennyire érdemes magasabb árút venni..

A kókuszmatracok nem szimpatikusak, már hallásra sem, de ez én vagyok nem mélyedtem bele jobban tehát biztos hogy van kókusz és kókusz matrac között különbség, mint ahogy minden másnál.

A 14 cm nem lesz nagyon sok magasságra? Légzésfigyelő pelusra csatolható lesz tehát azt nem zavarná, de ha baj hogy magas akkor keresek másmilyent.

2015. máj. 20. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!