Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mekkora ágyat vegyek a gyereknek?

Mekkora ágyat vegyek a gyereknek?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb ágy?

A 60*120-as vagy inkább a 140*70-es?

Illetve,milyen matracot ajánlatos bele venni?

Kókuszmatrac az jó a kisbabának?



2015. máj. 23. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babamnak van egy 60*120as babaöble itt az ágyam mellett(rácsos babaagynak nincs feltéve az egyik racsa, igy közvetlen itt van mellettem)


A szobájában van egy 70*140es ágya, valószínűleg akkor fogom használni ha mar nem szoptatom


Mindkettőben kókuszmatrac van.

Jol alszik rajta :)

2015. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60*120-as is elég 2 évig, amíg rácsosban van. Kókuszmatrac van nálunk is mind a két gyereknek.
2015. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 140*70-eset javasolnék, abban még kényelmesen elfér 2 évesen is, főleg ha nagyobb növésű lenne az átlagnál, mint a miénk is. Nekünk is ekkora van, tud benne forgolódni, kényelmesen kinyújtani kezét, lábát, takarók, párnák is elférnek így. Nem tudom, meddig lesz jó neki, mert bár ifjúsági ággyá alakítható rácsos ágy, tehát mindent le lehet róla szedni és sima ágy lesz belőle, lehet hogy korábban le kell cserélni, mint számítottuk. A kókusz matraccal mi megjártuk, mert büdös volt és a szaga sem múlt el. Ezért vettünk egy kemény szivacsmatracot ( [link] mosható huzattal.
2015. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget!
2015. máj. 24. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!