Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek mennyire elvetendő...

Szerintetek mennyire elvetendő ez az ötlet?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy nagyon szép lengő bölcsőt, de az állványa sérült nem lehet használni.

Kifejezetten bölcső állványt nem igazán találok hozzá.

Mielőtt teljesen elvetném a használatának az ötletét a páromnak eszébe jutott valami ami eleinte eléggé hülyén hangzott de nem tűnik akkora baromságnak mint elsőre hangzott (kérlek ne kövezzetek meg, nem veszélyeztetni akarom a kicsit vettünk már kiságyat is tehát nem létszükséglet a bölcső csak elgondolkoztunk)

Van egy stabil állványunk, 20 kg-ig terhelhető 150 cm magas 100 cm széles, kb 50 cm mély, ami miatt az ötlet eleinte vicckategória volt az az hogy ez egy Ikeás ruhaállvány

[link]


2015. jún. 3. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mert a baba meg a bölcső együtt ugyan biztos nincs 20 kg, de ez az állvény nem olyan dolog megtartására van tervezve ami ide-oda kileng, nem tudom, hogy elég stabil-e ehhez. Én nem merném erre használni, de lehet hogy én vagyok parás.

Mivel lenne felrögzítve rá, és hogyan? Milyen magasan lenne a földtől a bölcső?

2015. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom a pontos nevét olyan mint a csőbilincsek csak van rajta függesztő szem, garantáltan nem csúszkálna. A felfüggesztés magasságát még nem lőttük be a tartókötél elég hosszú de harminc centinél biztos nem emelnénk magasabbra, a kilengése nem tudom mennyire durva a baba saját mozgásától.
2015. jún. 3. 19:29
 3/7 A kérdező kommentje:
gondolkoztam a mennyezetre rögzítésen de panelban lakunk nem tudom mennyire szabad, mennyire tartana.
2015. jún. 3. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
mibel amúgy sem egészséges oldalirányban "engetni" a babát, az agy miatt, nem is értem a bölcsők miért ilyenek én alapból kihagynám egyáltalán ezt az altatási formát.
2015. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*mivel

*lengetni

2015. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"Az egyik legfontosabb érv a lengőbölcső használata mellett, hogy a folyamatos ringó mozgás nagyon jól fejleszti az újszülött illetve a nagyobb csecsemők idegrendszerét. Emellett, mivel a folyamatos mozgatás az anyaméhet idézi, megnyugtatja és biztonságérzettel tölti el őket"
2015. jún. 3. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:

"A legtöbb kereskedelmi forgalomban lévő bölcső oldalirányba ring, jobbra-balra. Az oldalirányú lengések az agy azon részeit stimulálják, amelyek a körkörös mozdulatok érzékeléséért felelnek. Az érzékeny csecsemőknél ez a fajta mozgás szédülést és rossz közérzetet válthat ki."


[link]

2015. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!