Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvetendő ötlet, hogy szeretné...

Elvetendő ötlet, hogy szeretnék kiskutyákat a kutyámtól, mert meg akarok tartani egyet belőle?

Figyelt kérdés
Persze nem úgy, hogy most hopp bele a közepébe. Egy egyszeri alom utána ivartalanítattnám. Mindenképp úgy akarom, hogy vagy a tenyésztőmet vagy egy másikat megkérném nem e zajlódhatna le a dolog a kennel neve alatt. Egyébként a szemszűrésen kívül mindene megvan. 4 éves szuka border collie.
2010. ápr. 9. 07:17
1 2 3
 1/22 Akiteki ***** válasza:
51%

Az egyszeri alomban lesz mondjuk 6 kiskutya.

Aztán azoknak a gazdái is szeretnének kiskutyát, mert olyan aranyos. Lesz 6x6 kiskutya. Azoknak is lesz egy -két év múlva kölykük, az már 6x6x6 kiskutya.

Így telnek meg a menhelyek.

Felejtsd el az ötletet és inkább fogadj örökbe menhelyről egyet.

2010. ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem azért akarom mert aranyos, hanem mert nagyon jó karakterű kutya, nagyon nyugodt jellegű, kimért viselkedésű és rendkívül szépen és precízen dolgozó és nagyon lelkes sport kutya, a küllemével pedig már valamelyest bizonyított is. Szóval ezeket miatt szeretném ha egyszer megörökítené.
2010. ápr. 9. 07:45
 3/22 A kérdező kommentje:
Csak úgy adnám el a kölyköket, hogy tudnám ki mire szánja és aki csak hobbira azt ivartalanítási kötelezettséggel. Tudom mivan a menhelyeken, évekig onnét volt kutyám.
2010. ápr. 9. 07:47
 4/22 Winner of Royal Hill ***** válasza:
91%

Csináltasd meg a szemszűtést és akkor mehet a dolog lelkiismeretfurdalás nélkül!

Ha tényleg jó a kutyád a tenyésztője tuti örülni fog,hogy az ő neve alatt szeretnéd lehozni az almot és ha tud biztosan segít eladni a kicsiket.

2010. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen a szemszűrést mindenképp meg akarom majd csináltatni.
2010. ápr. 9. 08:15
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Bordernél nem 6 kölyök a várható alom szám... inkább 8-11 között... :D

Szerintem a tenyésztővel beszéld meg.

És munka vagy show típusú bordered van?

2010. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is vágj bele,mert a colliek nagyon nemes természetű kutyák és szerintem nálad jó helyen lesz a kölyökkutya!DE a szemszűrés fontos...

Sok sikert!

2010. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem most kivételesen ez egy olyan kérdező, akit nem kellene lehurrogni....

Szerintem beszéld meg a kutyus tenyésztőjével, Ő biztosan segít, hogy meglegyen minden szűrése, szemléje, vizsgája és segít kiválasztani a legmegfelelőbb kant!

2010. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
8:27-es te is észrevetted ,hogy mindig valaki elkezdi a lehurrogást...?:-)Igazad van....előtted szóló vagyok:)
2010. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mindkettő keveredik benne, szóval a két vonal egyesül benne. Ez annak idején tudatos volt, mert hiába akartam volna munkabordert, a birkászást nem tudtam volna rendszeresen biztosítani neki, még féltem is tőle. Tehát maradt a egyik fele ilyen, másik fele olyan. Nem nagyszőrű épp arányos, de észrevehető benne a terelésre nagyon a kézség.
2010. ápr. 9. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!