Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nem gáz ilyen színű ágyneműt...

Nem gáz ilyen színű ágyneműt venni kisfiúnak?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 23. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Miért lenne? A babát nem érdekli, neked kell nézni, és neked kell, hogy tetszen. A babának nincs ízlése, divatigénye, neki teljesen mindegy. Ha te ezt néznéd napi szinten szívesen, akkor vegyétek meg ezt!
2015. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez inkább lányos, de a baba nem fog reklamálni érte :)
2015. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ez uniszex, nem lányos. Simán megvenném ha ez tetszene.
2015. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A barackszín egyértelműen lányos szín. Én nem vennék ilyet fiúnak.
2015. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Ha saját babának veszed, akkor nyugodtan. De ajándékba kisfiúnak nem vennék ilyet.


Mi is kaptunk lila együttest, ilyen rövidnadrág póló jellegű: sosem volt a fiamon, mert iszonyú lányos. Tudom, hogy a gyereket nem érdekli, de még így is bizarr lányruhába öltöztetni. De a kádunk pl rózsaszín, az egyáltalán nem zavar.

2015. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen mindegy, csak ne fekete vagy piros legyen. A barack szín NEM lányos szín, hanem egy szín.
2015. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Verheted itt magad, hogy szerinted nem lányos, de a többségi társadalom megítélése szerint a barackszín igenis lányos szín. Az hogy téged ez nem érdekel, egy dolog. Én sem szoktam ezzel foglalkozni, max a ruháknál. De hogy milyen ágyneműben alszik ott nem kulcskérdés a szín. De a barack ettől még lányos, még csak nem is uniszex.

2015. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem venném meg se fiúnak,se lánynak.De inkább lányos.
2015. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Számoljunk már le azzal a tévképzettel hogy kisfiúnak csak a halványkék illik...
2015. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak halványkék illik. Lehet zöld, sárga, khaki, bézs, barna, narancs, és még nagyon sok szín. De te se mondd már, hogy kisfiúnak rózsaszín meg barack kellene.
2015. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!