Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A gyerekágyba milyen párnát...

A gyerekágyba milyen párnát és takarót vettetek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős gyerekről beszélünk?
2015. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Újszülött ágyában nincs helye párnának, mert túlhevülést is okozhat, akár fulladást is. Egy tiszta, vasalt, minden nap cserélt pelenka kell a feje alá.


Takaróból inkább több nagyon vékony, lyukacsos anyagból készültet érdemes venni (vagy nagyobb tetra pelenkákat), és inkább ezek legyenek több rétegben, aztán igény szerint le lehet venni róla egy réteget vagy hozzáadni, ha szükséges.

2015. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem vettem... párnát nem szabad kicsi gyereknek adni, de a takaró is veszélyes lehet ha fejére húzza. én hálózsákban altattam, így nyugodtabb voltam, a gyerkőc meg imádta, 3 éves koráig hálózsákban aludt :)
2015. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a kiságyba nem volt takaro, se párna. hálozsákban aludt a fiam.

néha probáltam rá takarot teriteni, de veszélyesnek találtam..mivel vagy a kezére volt tekeredve, vagy a nyakára...nem birtam nyugodtan aludni..ugyhogy inkább elfelejtettem a plédeket, takarokat.

késobb a gyerekágyba pedig az ikeában vettunk takarot, párnát..szoval semmi extra. :)

2015. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hálózsák volt a babának, vannak vékony pamutok és poliészter béléses vastagabbak is. Nagyobb, már szobatiszta gyereknek is lehet még hálózsákot kapni, de ebben a korban már praktikusabb a takaró, ha pl. éjszaka wc-re akar menni. Nekünk van egy vékony pamut tavaszi-nyári és egy meleg őszi-téli toll paplanunk és egy kisebb vékony toll párna. Télen éjszaka lekapcsolják a fűtést és északi fekvésű a szoba, ezért akartam meleg takarót neki. A tollat ő is szereti, könnyű, puha és meleg, 60 fokon mosható. Méretre 135*100-asak a takarók.
2015. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!