Mi kell egy babaszobába?

Figyelt kérdés
babaágy, pelenkázó, szekrény, szoptatáshoz valami fotel, polc, szemetes. Mi az ami még kellhet?
2015. júl. 31. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt más, és nem is hiányzott.
2015. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezek vannak nalunk illetve van még egy szennes kosar es egy allo lampa ami ilyen tekeros - halkitos, szabalyozhato a fenyerossege...igen hasznos ha nem akarsz ejjel megvakulnin..ejjeli feny, esetleg fali dekoracio nalunk lemezlejatszo is van...de ezek mar tenyleg mellekesek. a legfontosabb amiket felsoroltal.
2015. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Éjjeli lámpa. Nekem sólámpa volt, tökéletesen megfelelt.

Nem volt erős fénye, hogy felébressze a picit, de elég volt, hogy lássak valamit éjszakai pelenkázásnál.

2015. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a nappaliban szoptatok a kanapén, ezért fotelre nem volt szükség. Szemetesünk sincs a gyerekszobában, mivel családi ház révén a pelenkákat egyből kiviszem a nagy kukába, az egyebekre meg felesleges, egy idő után úgyis csak matatná a gyerek.

Kis éjjeli lámpa hasznos lehet, de javaslom, hogy ne földön álló legyen, mert azt ugyancsak elkezdni macerálni néhány hónaposan már a gyerkőc.

2015. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
csaladi hazam van de a szaros pelenkaval hajnal kettokor akkor se szeretnek kirohangalni sem a kukaig sem a konyhai szemetesig. szerintem a legalapvetobb es kb 500 ft egy fedeles kuka (nekunk sem 5000 ftos pelenkazo kuka van)....a matatasrol meg annyit hogy a polc tetejen tartom, nem eri fel.
2015. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
ja, az allo lampa a kanape mogott van, azt sem matatja.
2015. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, a szemetest is felírom akkor, illetve akkor sólámpát is az úgyis egészséges, a fali dekoráció félig elkészült már. Egy fát festünk a falra, 3D-s virágokkal. Illetve a neve lesz az ágy felett
2015. júl. 31. 15:19
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

5-ös

Babaszobáról volt szó. Állólámpa nekünk is van a nappaliban, amihez nem igazán fér hozzá a gyerek, de az ő szobájába nem praktikus.

Nekem az az alap, hogy nem bűzölögtetem a pelenkát egy sima szemetesben a gyerekszobában, pelenkakukára meg feleslegesnek tartottam pénzt kiadni. Egyébként éjszaka csak az első hetekben kellett "szaros" pelenkát cserélnem, akkor meg simán kitettem az előszobába, reggel meg nagy kuka.

2015. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

azért van a gyerekszobában, mert ott van rá szükség, mint írtam ez az OBI-s, "halkítós" lámpa, vagyis a fénye a nulláról egészen vakítóig világosítható, sokkal jobb mint ha egyből lámpát kapcsolnál le vagy fel...nem tehetem a nappaliba, mert nem ott szoptatok, hanem a gyerekszobába. Ha a kérdező a gyerekszobában tervez szoptatni, mindenképp javaslok egy ilyet.

Igaz, a sólámpa is tökéletes, mondjuk az is olyan hogy nem tudod szabályozni hogy elég világos legyen, vagy épp elég sötét. a lényeg, hogy a gyerekszobába kell egy kislámpa is.

2015. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtam, hogy a gyerekszobában nincs szükség kislámpára, hanem hogy az állót ott nem tartom praktikusnak. A kettő nem ugyanaz. Asztaliból is van szabályozhatós.
2015. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!