Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol és mennyiért tudok venni...

Hol és mennyiért tudok venni hosszan (min.2 órán át) fluoreszkáló műanyag csillagmatricát a plafonra?

Figyelt kérdés

#dekoráció #fluoreszkáló csillagok
2015. szept. 29. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
nem matricát, hanem műanyag " lapocskákat " a 100 ft-os boltban vettem legutóbb (a kínai zodiákus állatjegyeit), 320 ft volt, csillagokat is láttam. előtte pár hónappal korábban vettem csillagokat is, az 5-600 ft volt az aldiban (volt bárányos, csillagok, bolygók). láttam már jysk-ben is korábban, szintén pár száz ft-ért.
2015. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ezek neked mennyi ideig fluoreszkálnak a sötétben? És mi volt a márkájuk?
2015. szept. 30. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Kangabooba vettuk kb 1000 ft volt de eleg eros lampa kell hogy normalisan vilagitson es 30 percnel nem.vilagit tovabb...mondjuk.addigra mindneki alszik.
2015. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

legjobban az vált be, hogy a csillárra lógattuk fel cérnával, így nagyon prímán fel tud töltődni, és lekapcsolás után sokáig világít. be szoktam menni hozzájuk mielőtt én lefekszem, hogy betakarjam aki kell stb, rájuk nézek, és sokszor még "pislákolnak". De rendesen erősen kb fél órát bírnak ,aztán halványulni kezd a fényük.

volt amikor a fejük fölé volt ragasztva a plafonra, az gyönyörű volt, csak x év múlva a festésnél szitkozódott apa, mert glettelni kellett a ragacsok helyét. :) ott nem tudtak egyébként annyira feltöltődni, halványan foszforeszkáltak csak, de elalvásig tudták nézegetni úgy is.

a lányom kipróbálta, hogy a feje fölé ragasztotta (ő alszik az emeletes ágy alsó részén , és az ágyrácsra tette), de ott annyira nem kaptak fényt, hogy hamar leszedtük őket.

2015. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
most jut eszembe, a nagyinál foszforeszkáló matricák vannak a szobában ahol aludni szoktak az unokák, hópihe alakúak. egy karácsonyi vásáron vette pár éve, nem lehetett drága, valszeg ezer ft alatt, neki ez a lélektani határ a "vackok"-nál. ő is a csillárra ragasztotta, meg egyet a villanykapcsolóra.
2015. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Itt láttam:


[link]

2015. okt. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]


Ennek nem kell feltöltődni:-)

2015. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
haha. naná hogy nem kell, csak épp radiokatív...
2015. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! 7-es, neked is köszönöm, de azt inkább kihagynám...... :)
2015. okt. 6. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!