Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Elfogadnátok a használt...

Elfogadnátok a használt kiságyat vagy újat vennétek?

Figyelt kérdés
Férjem nagyijánál van a padláson egy kiságy, ami még a férjemé volt. 28 éves az ágy, 4 baba használta, de az utolsó is már 20 éve. Férjem nagyon szeretné, kitakarítaná, lefestené, de mégis félek, hátha bogarak laknak már benne. Érdemesebb újat venni?
2015. okt. 26. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Inkàbb vennék egy jobb àllapotú hasznàltat.
2015. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Megneznem az allapotat, azert az latszik, ha szu lakik benne.

Matracot ugyis veszel masikat, en nagyon orultem volna, ha meglett volna vmelyikunk regi kisagya.

2015. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Elfogadnám, új matracot tennék bele.
2015. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekkori ágyam sokkal masszívabb és strapabíróbb volt, mint az újak, amiket a gyerekeknek vettünk. Sokáig megvolt, de sajnos mire a gyerekek születtek már nem, pedig szívesebben altattam volna abban a gyereket. Persze meg kell nézni, hogy milyen állapotban van, és új matracot is kell bele venni.
2015. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Használtat vettünk, de nem ennyire használtat. Inkább vennék ebben az esetben.
2015. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Matracot mindenképp újat vennénk. Más használtat azért nem szeretnék, mert arról sem tudni, hogy mennyit használták.
2015. okt. 26. 10:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Én újat vennék.
2015. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Dreigang ***** válasza:
Férjként magam is örültem volna egy régi, családi csecsemőágynak. Ennek híján a nyolcezres, natúr bükk ikeás ágyat vettük, amivel azért volt egy napos munka, hiszen az összeszerelésen kívül a felületkezelését is meg kellett oldani (ezt saját magam akartam megcsinálni: csiszolás, impregnálás). Ha a régi ágyikó alapanyaga szerkezetileg rendben van, és a méretei is stimmelnek a mai matrac-és egyéb kívánalmaknak, akkor szép dolog lenne felújítani.
2015. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha az ágy szerkezete jó állapotú akkor természetesen elfogadnám. Ha szuvas vagy egyéb baj van vele az úgyis látható.

Egy csiszolás, majd újbóli felületkezelés után olyan lesz, mint egy vadiúj.

2015. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mégis mi baja lenne? Más meg vagyonokat költ ősrégi bútorokra :D

Egyszerűen csak le kell csiszolni, felületkezelni, esetleg megerősíteni szerkezetileg, ha szükséges és kész. Ha szuvas vagy korhadt, akkor vegyetek újat.

2015. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!