Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » El tud romlani egy légzésfigyelő?

El tud romlani egy légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
Lehet hogy mi használtuk rosszul, de lehet hogy tényleg rossz, mert akkor is sípolt amikor beraktuk a babát a kiságyba, egy pár másodpercig jó ha bekapcsoljuk, aztán elkezd riasztani, nem is tudtuk használni, pedig elég drága volt, igaz hogy használtan vettük.

2015. nov. 19. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A miénket lehet állítani érzékenységet illetően, sőt kell is. De vigyétek be valami szervizbe, az a biztos.
2015. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezen csak egy bekapcsoló gomb van, nem lehet állítgatni
2015. nov. 19. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne hibás, bármilyen elektromos készülék elromolhat.

Sejtésem szerint alapvetően nem jó minőség és a használat miatt megtört benne valamelyik vékony fémvezeték, így nem kap impulzust. Milyen márka?

2015. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
babysense márkájú
2015. nov. 19. 19:39
 5/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Nekem volt egy nagyon régi AngelCare, mikor első gyereknél használtam, még semmi baja nem volt. Kölcsönadtam másoknak, és mindenki visszaadta, hogy rossz. Pont az volt a baja, mint a tiédnek. Aztán mikor kellett az újabb csemetéimnek, megnéztem, rájöttem, hogy rossz az érintkezés, ahol a lapok vezetékének a banándugója becsatlakozik a főegységbe. Így is lehetett azért használni, ha addig állítgatta az ember, míg éppen jó nem lett. Sajnos a légzésfigyelőket nem nagyon szervizelik hivatalosan, ha rosszak, és garanciálisak, akkor csere, ha nem garisak, akkor kuka (illetve elektromos hulladékgyűjtő).

A te légzésfigyelődnél is tuti ilyen hiba van, lehet, hogy eleve az érzékelő rossz, lehet, hogy megtört valahol a vezeték.

2015. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálta ezt, mikor merült az elem. még nem világított a gomb, ami a lemerülést jelezte, de az elemcsere megoldotta a gondot
2015. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig a BabySense jó márka.

Érintkezési hiba lesz, lehet, hogy megtört a kábel és amiatt.

2015. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és akkor is riaszt ha ellőször a bbaát teszed a kiságyba és utána kapcsolod be...?
2015. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindenhogy próbáltuk, a babát is több helyre raktuk a kiságyba, hogy hátha az a baj, a paneleket is próbálgattuk helyezni, de nem jött be, de most már mindegy, mert a mi ágyunkban alszik a baba, csak azért bosszantó, hogy ennyi pénzt kidobtunk érte, és nem működik, lehet hogy jobban jártam volna ha újat veszek, csak én is azt olvastam erről a márkáról hogy jó, ezért vettem ezt meg.
2015. nov. 19. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!