Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Anyukák! Ilyesmi rongy játékai...

Anyukák! Ilyesmi rongy játékai vannak a kicsiknek? Szeretik a babák? (link)

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]


Ilyeneket és ehhez hasonlókat szeretnék varrni, varrónő vagyok. Eddig csak ágyneműket varrtam, de szeretnék kicsit újítani. Leírnátok a tapasztalatokat, mit szeretnek a kicsik? Vagy ötleteket?

ha varrok bele a játékokba valami csörgő zörgő cuccot, az megy, nem? Esetleg valamibe egy kis tükröt beletenni?

Okítsatok :) Köszi :)


2015. nov. 25. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

A lányomnak van,de első perctől kezdve le kakálja:-) tényleg nem érdekli,pedig még csörög is. Hát ez van.

De lehet más baba oda van érte.

Amúgy az ilyen tükrös játékokat szereti.

2015. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fiamnak van többfajta is. Mindegyikkel játszik. Mikor milyen kedve van. Van amibe csörgős anyag van, van aminek húzott a csücske, azt szereti rágcsálni, a műanyagtükrös azért jó mert fényes, a csipogós figyelemelterelős, ha pedig több fajta anyagból van az a legjobb, mert megismeri a többféle anyagokat(puha,durvább, csúszós,stb). Ha van kedved szerintem nyugodtan varrj ilyeneket. Biztos lenne rá kereslet.
2015. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

gyermekemnek a 3. képen levő van, a babakocsiba akasztottam mikor baba volt, rengetegszer nézegette, forgatta de volt mellette egy árva műa. nyuszi is, azt jobban bevált a karikájába mindig kapszkodott :) (kiságyban alvókendőként nem vált be, nem ragaszkodik semihez elalvásnál)



én tippet szeretnék tenni, amit első perctől megszeretett és vendégségben volt csak, nekem vagy keret nem volt rá, vagy sehol nem találom, de szóval alváshoz nagyobb kitömött valami, amit át tud ölelni (vendégségben ez egy hold volt)öröm volt nézni a babát, ahogy magához szorítja, szorongatja és vendégségben elaludt, ami nagy szó.

mivel nem tudom mi a neve, sajna linkelni se tudok

2015. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*ami majdnem akkora int a baba, és félkör alakú, hogy hozzá tudjon bújni

első percben "egybeolvadt" vele a gyermekem, nagyon édi volt

2015. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első ajándékok között voltak a rongyi játékok. 3 féle van neki, egyiket sem szereti különösebben. Nálunk azok mentek volna jobban, amiben esetleg van egy kis műanyag (1.kép), vagy valami olyan anyag, mint a rágóka, lehet arra rákapott volna, de már nem aktuális. A plüssök is most kezdték csak érdekelni, lassan másfél éves.
2015. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, alvósnak az ilyenek nálunk sem jöttek be. Az én kispárnámat "vette el", egyszer azon aludt el, azóta anélkül nem alszik, van, hogy ráfekszik, vagy csak hozzábújik esetleg öleli. Kicsit aggódóm is, nem lesz-e baja, de ha ő azt szereti, nem tudom mit tehetnék. Szóval olyasmit is varrhatsz, nem kemény párna, de annyi tartása van, hogy ha ráteszi a kezét akkor nem süllyed le a vállánál lejjebb. Remélem jól írtam. Gyakorlatilag akkora mint a normál nagypárna egy felnőtnek.
2015. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, aranyosak vagytok!!!!! imádlak titeket :) jöhet még :D
2015. nov. 25. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem még nem született meg a babám, de szeretnék venni ilyesmit, akár olyan nagyobbat amit a többiek említettek, szóval ha lesznek már ilyen termékeid, dobhatnál nekem egy linket ahol megnézhetem a választékot árral. ;)
2015. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

visszatérve az alváshoz ölelős holdra, úgy látom, ezzel új termék piacát nyithatnád, a babák, de még a kisgyerekek is imádnak ölelni valamit ami a pocakjukig is leér :)

nem kellenek ide zörgős, világító, zenélő vacakok

csak egy hatalmas ölelés és alvás és csoda történik :)


(gyermekem jelenleg a fejvédőt húzza mindig magához...)

2015. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Varrómamik csoportot keresd meg FBon, nekem nagyon sok jó ötletet adtak.
2015. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!