Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nagyon önző dolog, ha a...

Nagyon önző dolog, ha a gyereké lesz a használt szekdénysor és mi veszünk magunkbak újat?

Figyelt kérdés
Van egy jó állapotú 4 m-es szekrénysor a szobánkban, a férjem nem engedi kidobni, mert nincs különösebb baja, csak nem divatos. Arra gondoltam, hogy ez kerülhetne a gyerekszobába (tavasszal fog születni a baba), mi meg vennénk a hálóba egy újat. És ha 10 éves lesz a gyerek, akkor választhat magának olyan szekrénysort, amilyet ő szeretne.
2015. dec. 16. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen tökéletes lesz neki összefirkálni és zsíros, maszatos kézzel tapogatni :-) Nem vagy önző, az azért nem itt kezdődik.

Boldog Karácsonyt!

2015. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért ez nem önzőség :-)
2015. dec. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem önzöségnek, hanem józan észnek nevezik
2015. dec. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne önzőség? A lakás a tiétek, úgy rendezitek be, ahogy akarjátok. Ráadásul egy újszülöttet ez szerintem teljesen hidegen hagyja.
2015. dec. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok helyen lehet kapni tükörfóliát, dekorfóliát. Azokkal igazán pasis, csajos szett állítható össze, plusz neki lenne a legegyedibb szekrénysora. Én direkt ilyen nagymamám korabeli szekrényt kerestem, mert az volt a célom, hogy különleges legyen, plusz elég tágas. Azokban volt elég hely, a maiak keskenyek, nem fér bele semmi.
2015. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ettől nagyobb problémád soha ne legyen. Amit 3-as és 4-es ír, úgy van.
2015. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM ÖNZÖSÉG Tökéletes megoldàs, bàr mert nem divatos, de ha megtehetitek , hogy kövessétek a divatot hajrà gyerek melett nem biztos ilyen jó vilàg lessz ràtok. Kérdés hogy praktikus e a babànak minden téren, mert ha kell venni uj butorokat neki nem illik a szekrénysorotokhoz...akkor màr a babaszoba is éleg tarka lessz butorilag
2016. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!