Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babaágyba milyen matracot...

Babaágyba milyen matracot ajánlotok? Tapasztalat? Vélemények?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom matracboltban nézz körül, ne a bababoltos kókuszmatrac legyen az etalon. Túl kemény, nem eléggé pontrugalmas. Sok belapult fejű gyereket láttam már, és mind kókuszmatracon aludtak. Egy jó hideghab vagy szendvicsszerkezetű matrac sokkal jobb.
2016. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél sima méterboltban kapható szivacsmatracot használtunk. Tökéletes volt.
2016. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hype van a kókuszmatrac körül aztán kezd is talán lecsengeni mert rengetegen panaszkodnak hogy nagyon erős, szinte büdös szaga van az elején, rettentő kemény és semmi nem igazolja hogy ennyire kemény matrac egészséges és sok kisbabánál allergiát is okozott már főleg az olcsóbb típusok.

Mi anatómiai matracot vettünk, nem volt sokkal drágább a kókusznál, tapasztalatom még nincs, de sok-sok vélemény és olvasgatás alapján nem is döntöttem volna másképp.

2016. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ikeás matracot vettünk, a barátnőm ajánlotta, akiknek bevált. [link]
2016. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Félkókuszt vettünk. Nem olyan kemény, mint a kókuszmatrac. Bár árban nincs különbség legalábbis ott nincs, ahol mi vettük.
2016. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk kókuszmatracunk van, és jelentem, nem lapult be a fiam feje, kifejezetten íves koponyája van. Ez nem a matracon múlik.


Én azért nem vettem volna szivacsot, mert könnyen bepenészedik, ez szellősebbnek tűnik.

2016. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is kókuszmatracunk van ( a kiságyhoz adták ajándékba) Nem hiszem hogy a matractól bármelyik gyerek feje eldeformálódott volna....

Nagyon elégedett vagyok vele és mivel valóban keményebb az én babám az ágyban is gyakorolja a forgást, neki ezen könnyebb az oldalára fordulni éjszaka ha alszik. Anyósoméknál sima matraca van azon nem szokott (nem tus) forogni

Nem érzem hogy büdös lenne, semmi gondunk nem volt vele eddig

2016. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!