Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Pelenkázó alátét helyett...

Pelenkázó alátét helyett megteszi egy pléd, paplan?

Figyelt kérdés
A gyerkszobában van a pelenkázó komód, oda vettem is normális alátétet, de egyelőre éjjel a mi szobánkban fog aludni, ahol egy asztalon fogom pelenkázni, ha kell éjjel. Csak ezèrt nem vennék egy külön lapot és a másikat se hiszem, hogy mindig fogom húzgalni. Ezért gondoltam hogy odateszek egy takarót vagy vékony paplant összehajtva, rá egy eldobható pelenkázó alátètet. Szerintetetek megteszi ideiglenesen? Vagy inkább vegyek még egy kis alátétet?
2016. ápr. 1. 13:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az első gyermekem ahogy elkezdett forogni /3-4 hónaposan/, nem maradt meg pelenkázón, sőt, legelőször a pelenkázószekrényen fordult hasra. A vér is meghűlt bennem. Ebből okulva, Őt onnantól kezdve csak a földön, szőnyegen vagy széles nagy ágyon pelusoztam. A kishúgának már alapból nem volt pelenkázó komódja. Csak a helyet foglalta volna és úgyis kb. 3 hónapig használtuk volna. Szerintem megteszi egy takaró is, Kérdező!
2016. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!