Milyen babaágyat vegyünk?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk és egy 60x120-as kiságyat szeretnénk venni.Mindenképpen újban és strapabíróban gondolkodunk,mivel több babát tervezünk.Véleményeket szeretnék kérni ti milyet vettetek, meg voltatok e vele elégedve stb. Akinek van kedve linket is küldhet...szívesen megnézem :)

2016. ápr. 15. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ma rendeltük meg ezt. :)

2016. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt a családot nèzegettem,tetszik,hogy több minta és szín közül lehet választani és nem drága. (Egyedül a szekrény tűnik kevésnek,az elosztása miatt)

Bár én 70x140 cm ágyat szeretnék,ami átalakítható, így lehet,hogy végül a másik kedvencem győz : [link]

24 hetes kismama :-)

2016. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. ápr. 19. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi ezt a bútorcsaládot választottuk végül,a kiságyról külön megnézheted a képeket:)

[link]

Nekem nagyon tetszik hogy ilyen multifunkciós,már több ilyen átalkíthatót is láttam de nekem olyan idétlen volt,nem igazi ágy,aztán mikor olvasgattam hogy ez is az na mondom nem igaz,de mikor megnéztem hogy milyen ággyá alakítható hát beleszerettem.Remélem a kisfiam is fogja szeretni majd :)

Neked(+a válaszolóknak is)boldog babavárást!

32 hetes kismama,Marcival a pociban :)

2016. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én Stokke Sleepi-t vettem, mert nekem az tetszett.

Bevált nagyon!

Ha megengedhetitek, csak ajánlani tudom.

Igaz, hogy én is inkább a 140*70-est ajánlanám, az Stokke 120*70-es de van bővítő elem. 4 évig korig bőven jó.

2016. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


60*120-asban ez nagyon starpabíró én ezt néztem ki az Ikeában.

50 ezer forint.

A másik ami tetszett a Faktum Alda ágya, az is kb ennyi 140*70-es az egy kicsit monstrum.

De azt hallottam, hogy amikor 1,5 évesek lesznak a 120-60-as kicsi nekik beütik a kezüket forduláskor meg ilyenek.

Mit gondolsz?


[link]

2016. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os megnéztem a linkeket nekem a Faktumos tetszik.A múlt héten mi is megrendeltük végül a 70×140-esnél maradtunk és a Bonanza márkát választottuk.Kiságyat és pelenkázó komódot is rendeltünk.


[link]



[link]


A kiságy akciósan ágyneműtartóval 37.000.-Ft

A komód 33.000.-Ft


Majd kiderül hogy jól választottunk-e ☺

2016. máj. 15. 10:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes a pelenkázó és nem is drága!

Még lehet hogy én is ezt választom!

Hol rendelted? Melyik cégtől?

:))

A kiságy akkor 140-70-es? :)

2016. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen 70×140-es ☺ bababoltolcso.hu-n rendeltem...a kiságy van kèszleten, de a pelenkázót meg kellett rendelniük úgyhogy június közepén érkezik meg minden.Mi az ággyal, meg a pelenkázóval együtt megrendeltünk ott a kókuszmatracot, lepedőt is és az összesnek a szállítási költsège 6.800.-ft lesz.Ha Pest környéki vagy (a bolt maga Budapesten van) személyesen is át tudod venni ☺ már alig várjuk hogy megérkezzenek a babaholmik.
2016. máj. 15. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Értem köszönöm!

Én nem kókusz matracot vettem, hanem egy habszivacs matracot a Brendonban, 28 ezerért. De a kókuszról azt hallottam, hogy külföldön tabu, nem is ismerik, és hogy annyira keméyn, hogy rengeteg baba nem tud rajta aludni.

2016. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!