Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babaágyat hogy helyeztétek el?

Babaágyat hogy helyeztétek el?

Figyelt kérdés
Külön van a pelenkázószekrény, egymás mellé gondoltam összetolva. Melyiket érdemes inkább rátolni a falra, merre feküdjön a baba? Fejjel vagy lábbal a pelenkázó felé?
2015. máj. 20. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy falnál a gyerekágy, a másik falnál a szekrények (kettő) és a pelenkázó mellettük.

Az ablak alá/mellé nem tettem a gy.ágyat. Nem is javasolták soha.

2015. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eleinte azért mindegy, merre áll a feje/lába, mert úgysem tud mit kezdeni, amikor meg már aktívan mozog, akkor forog is, akárhogy is teszem le, már máshogy fekszik húsz perc múlva :D lesz ott minden, lábak kifelé a rácson, arccal, fejjel a sarokban, stb. :))) Nekünk a szoba közepén van az ágy, mert imádja körbemászni, később körbefutni és sok mindent lát belülről is, nem csak a falat az egyik oldalon, hanem belátja majdnem a teljes szobát :)
2015. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a picit "lábbal" a pelenkázó felé fektettem, praktikus okai voltak, így elég volt résnyire nyitni az ajtót, hogy rálássak a gyerekre.
2015. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az legyen a kérdésed, hogy a pelenkázóhoz képest merre feküdjön a baba, hanem úgy rendezd, hogy mikor bemész a szobába a babát lásd, ne a lábát hanem inkább a fejét.

Nálunk így a pelenkázó felé volt a feje, mert így láttam jobbnak, ha belépek a szobába akkor azt látom mindjárt, ha fordítva teszem akkor a lábát láttam volna.

2015. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom amit az utolsó! :)

Úgy fektesd, hogy rögtön az ajtóból ráláss, vagy az ablakból ne tűzzön rá a nap...stb.

2015. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez fontos szempont volt, csak olyan meglátással, hogy a baba lásson minket, ha bejövünk a szobájába vagy ha kimegyünk. Belső fal mellé tettük az ágyát, tehát ami nem utcafrontos, konnektor, elektromos berendezés nincs a közelben és nem huzatos. Szerencsére olyan a lakás elrendezése, hogy találtunk ennek megfelelő részt a szobájában. A pelenkázót az ablak alá a radiátor mellé tettük.
2015. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!