Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Miben különbözik egy pelenkázó...

Miben különbözik egy pelenkázó komód a simától?

Figyelt kérdés
a pelenkázó feltétet csak egy bababoltban vett komódra tudjuk feltenni?
2016. júl. 8. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a sima kómód mélysége nem elég a pelenkázó feltéthez.

a pelenkázó. tehát lehet sima komód is, akár egy íróasztal is, ha megfelelő méretű a teteje, vagy rá lehet fixen rögzíteni egy megfelelő méretű merev pelenkázó feltétet.


nálunk apukám csinált egy kis polcot, aminek a teteján volt egy előre-hátra més 20-20 centit túőllógó pelenkézó feltét (erre került a pelenkáézó alátét), majd amikormár nem kellett, ezt lecseréltük sima bútorlapra, és méretileg is beilleszkedik így a szekrénysorba.

2016. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van olyan komódod, amire stabilan tudsz tenni egy pelenkázólapot, akkor az is megfelel szerintem. Nekünk az egyik szobában pelenkázó komód van, a másikban pedig egy falra felszerelt íróasztalon van a pelenkázó lap, de úgy is megfelel a célnak :) Persze a komód jobb, mert vannak fiókjai, de az már mellékes.
2016. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi egy meglévő bútorlap fiókos szekrényre csináltattunk ugyanolyan bútorlapból levehető feltétet bútorlapszabászaton. Ha már nem kell a feltét, újra komód lesz egy mozdulattal. Az így amúgy értelmetlen, hogy "bababoltban vett komód", abból is minden modell más méretű. A bútorok egymáshoz viszonyított mérete a lényeg, a készen kapható pelenkázó feltétek értelemszerűen nem kompatibilisek minden létező pelenkázókomódhoz.
2016. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bármilyen boltban vett pelenkázó komód jó, én használtan vettem a jófogáson :D de gondolom nem ez a kérdés hanem a sima komód és a pelenkázó közti különbség...ahogy előttem szóló írja valóban nem elég a sima komód mélysége, ha nincs hely, a pelenkázó lapot max rárakjátok az ágyra vagy a mosógépre ha ráfér és mondjuk elöltöltős, akkor is megfelelő ...mondjuk nekem az ágy rém kényelmetlen, egyéb okok miatt egy ideig fotelben pelenkáztam, az annyiban jobb volt hogy a karfa miatt nem tudott elgurulni róla a baba, de hát kényelmetlen hogy hajolgatni kell...a pelenkázó komodóoknak jó mély nagy fiókjai vannak, praktikus, minden elfér benne, szóvla ha amúgy van helyetek neki, mindenképp ajánlom hogy vegyetek egyet.
2016. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mérd le a pelenkázó feltétet, meg a komódod tetejét, és döntsd el, hogy ráfér-e.
2016. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy ez most nem a konkrét kérdésre adott válasz,de én pl. a pelenkázó feltétet simán tudtam a kiságyra rögzíteni. Nézd meg a feltét alját,hogy hogy illeszkedik,aztán meglátod,hogy mi az,amire fel lehet rakni és mire nem.
2016. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk íróasztalon van a merev pelenkázólap. Elfér. Mérd le ahogy írták a komódod!
2016. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!