Szunyog ellen mit tegyek babaszobába?

Figyelt kérdés
Szunyoghálo van de mivel nyitva van a szoba ajto igy nem használ. Probáltunk hàlot is venni a kiságyra de nem paszolnak,nem jók. ( belelógnak a kiságyba)
2016. szept. 6. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegyetek az ajtóra is szúnyoghálót. Át is látsz rajta, nem is zavaró. Nekünk bevált. :)
2016. szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Benti ajtora gondolsz szúnyoghálót első? Én itt nálunk el nem tudnám képzelni...
2016. szept. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden ablakon van szunyogháló, sose jön be egy szúnyog se. Nem csak a babaszobába nem szeretném, ha menne, hanem az egész lakásban ne legyen, máshol is megcsípheti, meg én is utálom őket nagyon.
2016. szept. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a neve odahaza,van egy ilyen konnektorba dugos kis gépezett ami olyan illatot araszt amitol elriadnak a szunyogok.Egy db szunyog sincs a lakasban amiota ezt hasznaljuk.Es nem volt dràga.
2016. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk minden ablakon van szúnyogháló amit ki szoktunk nyitni Azt hittem ez logikus ...
2016. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oktoberben költözünk. Ezért nem fogok ide mindenhova venni. Ha nem tudsz normálisan válaszolni keress másik kérdést kötözködni!
2016. szept. 6. 09:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

bent a lakásban akár december közepén is lehet szúnyog, mivel meleg van táplálék adott, áttelelnek :)

szal nem hülyeség amit javasolt az elektromos kütyüvel


am meg abba csak lapocskát kell venni

nekünk 3-4 éve ilyen van

2016. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha a szúnyogháló nem opció, akkor én is ajánlom az elektromos szúnyogriasztót, amit konnektorba kell tenni.

A VAPE márkának van egy KIDS nevű terméke (kis lapkák, amiket a konnektorba dugott alaplapba kell tenni, 24 óránként kell cserélni), a tájékoztatójuk szerint környezetbarát anyagokból van, direkt gyerekek mellé is ajánlják.

Mi ezt használjuk (picit már nagyobb a kisfiam) évek óta, nyitott tetőtéri ablaknál nyáron sem jönnek be a szúnyogok, nálunk bevált.


Sokan esküsznek még a citromfűre (pl. illóolaj formájában párologtatni vagy csepegtetni egy textilre és a nyitott ablakhoz tenni stb.) ezt mi még nem próbáltuk, az elektromos irtóhoz képest nekem macerásabb, de a barátnőmék ezt használják és ő is elégedett.


A szúnyoghálóhoz még: lehet kapni nagyobb barkácsáruházakban (obi, bauhaus), de már tescoban is láttam ilyen mobil szúnyoghálót, amit te tudsz rátenni a keretre (kb. tépőzárral) akár ajtóra, ablakkeretre is.

Kb. 2-3 eFt-os tétel és tudod magaddal vinni költözéskor, mert nem fix keretes, hanem levehető, áthelyezhető.

Esetleg még ezt nézd meg.

Ár-érték arányban mindenképpen jobb hosszú távon (a VAPE 30 darabos utántöltő lapka azt hiszem 6-700 Ft, szinte minden drogériában, háztartási jellegű boltban kapható, a DM, rossmann Müller polcain biztosan, mi már vettünk ilyen üzletekben, illetve nagyobb hiperekben, de időszakos akcióval volt már ALDI-ban is, de ott pl. nem az állandó kínálat része).

2016. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

asszem a RAID vagy mi van nekünk de az alapkészülék VAPE :)

kompatibilisek egymással a lapok ha ne kapsz az egyikből

van gyerekbatár gyógynövényes és sima lapka is asszem


[link]

2016. szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;-)
2016. szept. 6. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!