Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorfájdalom ellen mit...

Gyomorfájdalom ellen mit lehet tenni? És mit lehet így enni?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 16. hétben vagyok de már több mint egy hónapja nem tudok normálisan enni.Bármit eszek rövid időn belül fájni kezd a gyomrom. Rennyt próbáltam már de semmit se segített, és egyre rosszabbul vagyok.Nagyon sűrűn állok az ájulás szélén. Az orvosom azt mondta, hogy ne aggódjak majd elmúlik.Pocakom még egy kicsi sincs és a súlyom is csak csökkent.

2016. szept. 4. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyomorfàjdalmad van?

Az éhségtől fàj? Gyomorégés? Teltségérzés? Gyomorfetrőzéses fàjdalom?( mint pl a hasmenős hànyós vìrusnàl?)


Szódabikarbóna kiskanàlhegyni. Egy korty folyadék gyorsan bevenni a szódabikarbónàt és lenyelni vele, aztàn még pàr korty vmi. Ìgy nincs rossz ìze.

De nem szabad sokat enni belőle.

A gyömbér is segìthet.

2016. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem eszek akkor az éhségtől,evés után égő érzés gondolom akkor a savtól.A szódabikarbónát és a gyömbért is mindenképpen kipróbálom. Köszönöm.
2016. szept. 4. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a 21. hétben vagyok ugyanezzel a problémával, csak nálam néha elmúlik néha visszajön.

A salvus víz, a citromos víz, citrom rágcsálás illetve Gaviscon szirup szokott nekem segíteni.

2016. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na nekem is volt gyomorfajdalom de nálam amiatt, m a fehér lisztes cuccok kikeszitettek a gyomrom. Áttértem a teljes kiőrlésű lisztből készült termékekre. Az utolso pohár az volt mikor egy kis adag tejfölös teszat elfogyasztva 7 órával utana is meg ugy fájt a gyomrom h semmit nem tudtam enni vagyinni. Ez júliustól van, most ch diéta van előírva és ebben is ezeket ehetem. Nekem is szinte azonnal javulást hozott.

Sztem egy próbát megér nalad is. 1-2nap alatt meglátod h hasznal-e.


Remélem gyorsan rájössz h mitől van!


Üdv

26hkm

2016. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a fehér lisztes dolgoktól volt nekem is. Már jobb sokkal.
2016. szept. 10. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!