Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek érdemes pelenkázós...

Szerintetek érdemes pelenkázós kiságyat venni? Vagy nektek sima van és külön oldjátok meg a pelenkázást, például az ágyon?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 11:28
1 2
 11/13 babyboom567 ***** válasza:
Mi is kombi kiságyat akartunk venni, de mondta a főbérlőnk ,hogy ne vegyünk kiságyat mert szívesen kölcsönadja az övéket.Így csak pelenkázó komódot vettünk,de mint kiderült felesleges (és sajnos drága) volt,mert nekem kényelmesebb az ágyon pelenkázni.Szóval igazából a kombi kiságy is felesleges lett volna.
2017. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mikor én voltam kicsi, volt egy kiságyam, arra tett apám egy fa lapot, és arra került az a puha alátét (olyami mint ami ma is van, csak az régebbi kivitelben). Szóval nem a kiságy volt pelenkázós, csak rá volt rakva helyhiány miatt.

Most a lányomnál úgy volt, hogy külön a kiságy, és a régi ebédlőasztalt hoztuk be, arra tettük azt a szivacsos alátétet. Nekünk jó volt így, mert a babaápolási cuccok elfértek még az asztalon. Szekrény volt amúgy is a szobában, szóval ebből a szempontból sem hiányzott a komplett pelenkázószekrény. Ha kisebb lett volna a szoba, valószínúleg csak a kiságyra fért volna el a pelenkázó alátét.

Amíg alig mozgott, jó volt így, de amint elkezdett forogni biztonságosabbnak gondoltam az ágyon pelenkázni. Hamar el is raktuk az alátétet, meg kivittük azt az asztalt, azóta is az ágyon pelenkázom

2017. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Pandi1986 válasza:
Én a Baumaxban levágattam egy akkora deszkat, ami epp elfer keresztbe az agyon, szogeltem ra alulrol ket szegolec darabot, hogy az agyon ne csuszkaljon elore-hatra, valamint felulre is egyet olyan messze egymastol, hogy a ra elyezett pelenkazo matrac se mozogjon, es ennyi. Olcso, es amint a baba elkezd forogni, es felsz magaslaton pelenkazni, akkor csak letettem az egy melle, es alig foglal helyet...
2017. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!