Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen ágyat vennétek két...

Milyen ágyat vennétek két éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Most szeretnénk lecserélni a kiságyat gyerekágyra.

Tapasztalatokat szeretnék, hogy kinek, mi vált be, honnan érdemes rendelni, hol érdemes venni. pl. a banaby.hu-ról rendelt valaki? ha igen, milyen ágyat? (linkeknek is örülnék, és annak, ha leírnátok, hogy meg vagytok-e elégedve vele).

Eddig neten nézegettem az ágyakat, nagy a választék, még nem tudtam dönteni...



2017. febr. 21. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Pont most vettünk a 2 éves lányunknak ágyat. 90x200-as fenyő ágyat kapott, ami kissé magasított és 5 fiók van alatta. Kapott rá egy leesésgátlót, bele egy szuper matracot és terveim szerint ez kiszolgálja amíg velünk lakik.


Nem itt vettük, de pont ilyet.


[link]

2017. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is felnőtt méretű ágyat kaptak amikor eljött az ideje. Nincs értelme megvenni a köztes méretet.
2017. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
2017. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi csináltattuk mert akkor az összes bútor le lett cserélve. De egy 90x200as ágyat kapott leesés gátlóval és matraccal. Mi is úgy tervezzük ez lesz míg velünk lakik. Nem utolsó sorban te is mellé tudsz feküdni éjjel ha arra van szükség. Nekünk ez is fontos volt mert éjjel még sokszor ébred és akkor csak úgy alszik el ha mellette vagyok. Sőt mi paplant is nagyot adtunk neki felnőtt méretet. Így én is be tudok takarózni simán elférünk alatta ketten. Így nem kell hurcolni az ágyneműm. 😊
2017. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két évesen 90x200as ágyat kapott, aztán 8 évesen új szobába költözött és vettünk egy 160x200as ágyat. Vannak nagy ittalvós bulik, mindig elfér valaki mellette, később, ha barátnője lesz is teljesen jó lesz. Ha szét nem esik, 3 ággyal "megússzuk" :) Mi nem gondolkoztunk nagyon az ágyon, inkább a matracon. Az ágynál annyi volt a kikötés, hogy menjen a bútorhoz és rendesen tudjunk rá leesésgátlót rakni (nem volt fent sokáig)
2017. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,mindenkit felpontoztam.
2017. febr. 27. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Csak ezt a fajtát nem venném. Ezen kívül majdnem mindegy milyen szerintem. Nem tudom, én ettől a típustól rosszul vagyok annyira béna. Az árán meg lehet venni rendes keretet mataraccal, amiről le is lehet venni majd a leesésgátlót idővel aztán nem egy ilyen gagyi dobozba van zárva addig sem a gyerek és akkor utána megint másikat kell neki venni. Ronda és nem praktikus.

2017. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!