Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek kisfiúnak játék konyhát?

Vennétek kisfiúnak játék konyhát?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon örülne neki, de férjem szerint csak lányoknak szoktak venni, mert nem való fiúnak.

2015. júl. 21. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A férfi szakácsok a legjobb szakácsok :)

Te ismered a fiad, te tudod, minek örülne. Szerintem semmi gond nincs vele. Ebből a férjednek sem kell messzemenő következtetéseket levonni (magyarul attól, hogy játékkonyhája van, nem lesz meleg vagy ilyesmi)

Hadd játsszon vele, ha érdekli :)

2015. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is vennék, ha látnám, hogy szeret főzőcskéset játszani.
2015. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Ejj, de értelmes férj...
2015. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az èn fiamnak is van, imád főzőcskèzni vele.
2015. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van. Sőt babája is van, mi választottuk neki. Ahhoz mit szólna a férjed? :)))
2015. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Ez is csak egy ócska sztereotípia. Mint ahogy az is, hogy a fiúknak katonásat kell játszani, kötelező szeretni az autókat, és kötelező a kék színt szeretni.

Férjed meg korlátolt, már bocsánat.

2015. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Vennék, ha megtehetném :D
2015. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: villanyrezsó utánzatot láttam a katica.hu-n, ha jól emlékszem, néhány ezer forint volt. :) Ha nem is harmincezres játékkonyha, de közelít a főzéshez :)))
2015. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Akkor a férjed vegyen neki grill vagy bográcskészletet, mert "az olyan pasis".


Kislány koromban utáltam a babákat, úgyhogy matchboxok, markolók, dömperek voltak a kedvenc játékaim. Nem, nem nőtt ki farkam tőle.

2015. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy vennék, vettem is.

A kisfiam most már több, mint 5 éves, máig néha elszórakozik vele.

Egyáltalán nem csak kislányos játék, a legtöbb oviban is van.

Sok háztartásban a férfiak, apukák is otthon érzik magukat a konyhában, a gyerekek erre is láthatnak normális példákat.


Lehet kapni egyébként nem direkt lányos rózsaszínes-lilás színűeket is.

A miénk ezüst szürke-kék-piros színösszeállítású, de láttam ezüstszürke-sárga kombót is, ezek jók tudnak lenni.


A miénk pl. ilyen (neten kerestem meg a képet):

[link]


sistereg, forr a teavíz, pattog az olaj és lehet mindenféle ételt készíteni, van sütő, kiegészítő konyhai kellékek hozzá és oldalt a mosogató részen a mosogató tálcában igazi vizet lehet tenni, ami a csapból ki tud folyni (olyasmi elven, mint a pumpálós kézmosó szappan, a cső a csapot hozzáköti a kis medencéhez és körben megy a víz).

2015. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!