Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen szék az, ami elbírja...

Milyen szék az, ami elbírja egy 15 kg-s 3 éves "kiképzését"?

Figyelt kérdés

Van egy kisasztala és olyan széket keresnék, ami ebédeltetéshez de pl iroasztal mellé is funkcionálna most és minél tovább.

Viszont az eddigi fa széke nem birja ha pl rááll, a karfán is kapaszkodik, dőlti borítja, bunkernek, fellépőnek is használja, tehát a balesetet is minimalizálni kéne szóval pl egy vas szék szoba sem jöhet.


Nem egyszer tákoltam össze ujra a faszéket,olyan tipliszeru faékek tartják csak, szög, ragaszto sincs benne


2017. febr. 25. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van, csak a kék. A fiam a 2 éves szülinapjára kapta. Most 5 éves, de még használja. garantáltan strapabíró

2017. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De tetszik :) köszi


A lábtarto levehetö?

2017. febr. 25. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
nem vehető le. de tényleg nagyszerű ez szerkezet, nem borul fel vele, ugrál rajta, róla.
2017. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak a kisasztala mellett ilyen van:

[link]

Most 4 és fél éves, kb. 2 éve kapta...egyszer sikerült felborulnia vele, de bírja a strapát. Igaz a lanyom nem extrán mászós fajta.

Ennipedig ilyenen eszik, velünk egy asztalnál:

[link]

2017. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az Ikeas Mammut szek igen borulekony! Fiam, 3,5 eves rendszeresen raall es nem egyszer borult mar fel alatta a szek, amikor le akart lepni rola. En nem szeretem!

Ha massziv szeket akarsz, nezz korul a fabol keszult szelek kozott. Olyanra gondolok, ami valodi fabol keszult.

2017. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!