Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ilyen kiságyakat itthon lehet...

Ilyen kiságyakat itthon lehet kapni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 29. 21:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sötét színűben a vaterán: Baby caré kiságy

[link]

2017. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Juuuuj imádlak! Nem tudom a baby caré mit akar takarni, de a katalógus kép alapján ezek delta ágyak, amiket már néztem amerikai webshopokban de nem postázzák ide. :D
2017. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

Épp akartam írni, hogy ez amerikai stílusú babaágy, ott kb. csak ilyeneket kapni, de itthon én se nagyon látok ilyeneket, csak a hagyományosokat.

Ezeket esetleg ajánlom, de ezek se teljesen olyanok:

[link]

2017. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Itt pl. Andrea lux glitter vagy Grace típus. Ezek olasz bútorok, szerintem csicsásabbak mint amit linkeltél, de amúgy olyan. Mi anno franciaágyat kerestünk ebben az üzletben, irgalmatlan drágák...

2017. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Úgy látom más is szeretne ilyet! :) Az olaszra gondolom, hogy irgalmatlan drága, ahol semmilyen ár nincs az általában az. :D A vaterás az belefér, meg is jegyzem, aztán meglátjuk, kicsit az tart vissza az azonnali rendeléstől, hogy bakker 86 ezerért adja és akkor van rajta karc meg hiányzik csavar, aztán kint 200 dollár ugyanaz az ágy kompletten. Áááá anyám mindig mondja, hogy ne nézzem kint mi mennyi, mert akkor semmit sem fogok megvenni. :D


Még Angliában meg Németországban élő rokonok is keresgélnek, de ha semmi nem lesz, legalább tudom, hogy itthon honnan tudunk venni! :D Nagyon örülök, köszönöm!

2017. márc. 30. 10:58
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Vegyel egy sima ikeas babaagyat es asztalossal keszittess az egyik oldalara rátétet.

Ha jol megnezed az altalad linkelt fotot lenyegeben azokon is sima kisagyak lathatok a fali oldalukon rátét elemekkel.

2017. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mamas&Papas,Bellami Budapest,Bababoo,bár nem lesz olcsó az biztos.
2017. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

sokszor jött már szembe ennek az oldalnak a reklámja facen, egy ilyen kisággyal kezdődik a videó, ha lesz időm, megnézem a webshopot, de addig is elküldöm, hátha találsz :)


[link]

2017. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!