Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Apuka elmehet táppénzre a...

Apuka elmehet táppénzre a nagyobb gyerekkel, ha én itthon vagyok cseden a kicsivel?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
El, ha a nagyobb 3 éven felüli és utána te már nem kapsz gyedet, gyest.
2017. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. márc. 4. 08:35
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
De miért kéne neki táppénzre mennie ha te otthon vagy?
2017. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Azért mert pici babával + beteg gyerekkel nagyon nehéz egyedül... (annyit kell vállalni, amennyivel elbírsz)
2017. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Hát akkor is pánzkiesés. Én elvagyok két beteggel is,mégha nehéz is.
2017. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

5,

nem mindegy neked?


Egyébként kerülhet a nagy kórházba is, akkor is kell mellé szülő és anyuka nem viheti pluszban a kicsit.


De pusztán az is érthető ok a táppénzre, ha a kicsit akarják óvni, hogy nehogy elkapja és ezért kell két szülő otthonra.


Az egészség pedig minden pénzt megér. Aki nem hónapról hónapra él, simán megengedhet magának ennyi "bevételkiesést".

2017. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert a nagy lányomnak tüszős mandulagyulladása van, ami eléggé fertőz... a pici meg még csak 5 hetes múlt.
2017. márc. 5. 06:14
 8/11 anonim válasza:
doki függő 2 évesem otthon volt én korházban és nem adta meg a doki a táppénzes papírt apának, mert hivatalosan otthon vagyok a gyerekkel
2017. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt se adna meg az orvos, ha csak egy gyerek lenne, utolsó, vagy arra a gyerekre kerne, akire csedet kap.
2017. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És apuka el is költözik a naggyal,amig beteg? Neü értem az összefüggést,hogy ha beteg a nagy,miért kéne apának is otthon lenni.

De ha a dokibaba engedi,legyen persze otthon,a segítség mindig jól jön.

2017. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!