Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Találtam itthon 10 db lejárt...

Találtam itthon 10 db lejárt szav. Idejű One Step terhességi tesztet, szerintetek kimutatná a terhességet?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. 😊
2017. márc. 5. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem, milyen nők akarnak gyereket... Sosem táraztam be tesztekből, ha nem jött meg, vettem egyet. De ha lett volna pár darab, akkor sem jutna eszembe, hogy lejárttal szórakozzak.
2017. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt kimutatta. De 3at csinaltam es mind. Egynek nem hittem volna.:) 6 honapja voltak lejárva kb azt hiszem! :)
2017. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Kedves elso. Nem ettol lesz vki felelotlen en ettol fuggetlenul jo anya vagyok szerintem..csak a postakoltseget inkabb kifizettem egyszer mint 3Xsporoltam. Betáraztam. Amikor sikerult adtam a baratnomnek 6 db ot es maradt negy. Nem ettol lesz vki orult.:-)
2017. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja mert az a jó anya aki 1 db tesztet vesz 1500 ft-ért. Aki 10et 400 ftért az biztos s.ar szülő.
2017. márc. 5. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen ez..:)
2017. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Találtam 10 db lejárt szavatosságú virlit, szerintetek megehetem? :9


Na, ez kb. ilyen. Nézd, ez bizalom kérdése, ha hiszel egy ilyen tesztnek, nagy bajod nem lesz belőle, legfejjebb nem lesz pontos. De itt sokan csinálnak 5-10 tesztet, mert egynek nem hisznek, akkor se, ha nem járt le. Ha negatív lesz, azt nem hiszik el, ha pozi, akkor meg az. Én amondó vagyok, ha az ember biztosra akar menni, akkor csináljon egyet, de az megbízható legyen.

2017. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!