Egy ujszulott erkezesere milyen pelenkat kell venni? Es mennyit?

Figyelt kérdés

20.-ára vagyok kiirva mar csak a pelenka hianyzik, fogalmam sincs milyet kell ilyenkor venni, elso babank lesz.

Ti mivel kezdtetek? Hanyassal? Mennyi fogyott el egy honapban? Illetve torlokendo es kenocsbol?



2017. ápr. 3. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pampers newborn-t vettem, kórházba liberot adtak de az hamar átázott. Azt nem tudom mennyi fogyott, nem érdemes sokat előrevásárolnod mert nem tudni te babádnak melyik válik be.

Most 11 hónapos és még mindig pampers premium care-t használunk.

Törlőkendőből is pampers illetve sudocream ami bevált popsira, bár elején gyógyszertárit használtunk de az állagát utáltam.

2017. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-es számú pelenkát vegyél, legyen az pampers vagy bármi. Tény, hogy a pampers jobban bírja, de nekem a tesco-s vált be a legjobban :D

Vigyázz, az auchanos pelenka a fiamat és az unokatesóját is kiütötte..

Vegyetek először kisebb csomagot, ha beválik akkor vesztek még.

A kórházban úgysem fog elfogyni egy csomag..


Egy tipp: szerintem nálatok is lesz olyan, aki pelenkát visz majd ajándékba. Remélhetőleg tudja hogy 1-es kell :D

Mi 1x SEM vettünk pelenkát egészen a 2-es időkig, mert mindig volt valaki aki hozott..


Mi körülbelül max 1 hónapig használtuk az 1-eset, utána értelemszerűen 2-es jött.. De azt hamar cseréltük 3-ra, mert rohamosan nőni és gyarapodni kezdett.

2017. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokat nem érdemes előre megvenni. Én Pampers 2-es méretet vettem, nagyobb, kényelmesebb volt, nem zavarta a köldökcsonkot a dereka. + 4,5 kg körüli babáim voltak. :) Törlőkendőből szintén pampers (mindig is ez volt a kedvencem), de pl. meglepően jó a tescos törlő is. Popsikrémből nekünk bevált a gyógyszertári, újszülöttnek - szerintem - elsőre ezt érdemes venni, aztán kipróbálhatsz mást is, ha nem tetszik. Egy tégely elég elsőre, mert sokára fogy el.
2017. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a zöld pampers vált be.Fél éves koráig szinte csak azt használtuk.Előre csak kettes méretet vettünk.Az 3-6 kilós babáknak való méret.Úgy voltunk vele,ha 3 kiló alatt lesz,akkor a férjem vesz egy csomag 1-est.Kb.10-12 fogyott egy nap.Törlőkendőből szinte mindegy.A lényeg,hogy illatanyag mentes legyen.Mi leggyakrabban a tesco újszülötteknek valót használtuk,vagy pamperst.Kenőcsből a gyermek orvos álltal felírt gyógyszerttárit,kipirosodás esetén sudocrem-et használtunk.Minden gyerek bőre más.Nem érdemes nagy tételben venni azonos fajtát,míg nem teszteltétek.A lányom mai napig kiütéses lesz a Libero-tól.
2017. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél sokat, mert hátha nem válik be. Én 2 vagy 3 fajtából fogok venni 1-1 csomaggal, legkisebbet. DM-est, aldist (azt hallottam, az jó és itt van közel, ha beválik, nem kell nagyobb készleteket felhalmozni, mert majdnem minden nap megyünk kenyérért) és talán egy Pamperst.
2017. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek :)

Azt olvasgattam hogy 200 db siman kell egy ujszulottnek, szoval veszek tobb fajtat felet az 1esbol felet a 2esbol.

2017. ápr. 4. 08:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 2-es Pampers Premium Care-t vettünk. Ha megfogadsz egy tanácsot, akkor az elején ne tárazz be pelenkából. Mindenkinek más márka válik be, nem egyformák a gyerekek bőre sem. Kislányom például combosabb, így hiába nem érte el súlyra a pelenkán megadott kilót, hamar kellett váltani a következő méretre.
2017. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!