Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti mikor kezdtétek a bevásárlá...

Ti mikor kezdtétek a bevásárlást az újszülött érkezésére? És mivel/melyik legszükségesebb dolgokkal kezdtétek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Október végére vártuk az első babánkat, én szeptemberben már nem dolgoztam, így akkor kényelmesen összegyűjtöttem a babaruhákat, szükséges kelengyeholmikat (tkaró, textilpelus, stb.), és neten kinéztem a nehezebb dolgokat: kiságy, matrac, babakocsi - ezeket a férjemmel közösen mentünk el megnézni, megvenni. Október elejére megvolt minden, csak össze kellett szép nyugodtan készíteni. :)
2017. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Babonából megvártam a 12. hetes ultrahangot, és utána elkezdtem vásárolni a nagyobb dolgokat(kiságy, babakocsi),kb a 20. hétre minden nagyobb dolog meglett! De még most is vannak hiányzó dolgok(apróságok), meg már nincs is erőm vásárolgatni(33hetes vagyok) úgyhogy szerintem jobb hamarabb elkezdeni!
2017. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Félidősként apróságokkal, pár ruhával.

A nagyját akkor vettük meg, amikor már nem dolgoztam. 34. héttől voltam otthon, 2 hét alatt beszereztünk mindent. 37. héten mostam, vasaltam a ruhákat, 38. héten született.

2017. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

A babakocsit kb 20 hetesen vettem meg, mert egyik ismerősöm eladta az övét, jó vétel volt.

A többit apránként vettem meg, de kb 30 héten minden megvolt. Ez jól jött, mert egyre nehezebben bírtam magam, a babával is sok vizsgálat kellett, cukorbeteg is lettem.

36 hétre született, így jó, hogy időben megvolt minden, volt időm mindent kimosni, vasalni, rendbe tenni.

2017. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

36. hét babakocsi.

A dolgok 85%-a a születése után lett meg

2017. ápr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

2 hete tudom, hogy terhes vagyok, de már pár babaruhát megvettem, egyszerűen elcsábultam a Zarában és a H&M-ben.:)


Komolyabb vásárlást nem szeretnék tartani, amíg ki nem derül a pici neme, de úgy tervezem, hogy a 32.-33. hétig mindent megveszünk, elkészül a babaszoba is, berendezzük (vagyis a párom:) ), kidekoráljuk az egészet.

Az tuti szerintem, hogy az első nagyobb dolog, amit megveszek, az a babakocsi lesz. Szerelmes vagyok a Stokkéba azóta, mióta láttam és toltam, pedig akkor még gyereket sem akartam.:)

De azért ilyen hamar nem akarjuk megvenni az összes cuccal, hogy később aztán itt porosodjon csak.

2017. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Helyes válasz ***** válasza:
20%
Boríték a hálapénznek,meg egy csomag kávé stb. a nővéreknek.Ez kezdetnek meg is teszi.
2017. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!