Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két ( kicsi ) gyermekes...

Két ( kicsi ) gyermekes anyukák, ti hogyan készítettétek fel a nagyobb gyerkőcöt a pici érkezésére és főleg a kórházi napokra?

Figyelt kérdés
Pontosan 2 éves lesz a fiam, amikor érkezik a hugica. Rettenetesen félek, hogy viseli majd ha anya kórházban lesz napokig ( rettenetesen anyás ). Privát szobát érdemes lenne bérelni? Vagy mit kéne tennem, nem akarom hogy lelkileg nagyon megviselje!!! Várom a tanácsokat!!
2017. jan. 24. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én picit voltam idősebb amikor született a testvérem

Apa akkor jatszott velem legtöbbet illetve mamáéknál is szívesen voltam így nem volt gond

A nyáron voltam gyakorlaton ott is volt kisgyerekes szülőnő sokszor bent volt a kislány az apukájával (a folyosón)

Én biztos hogy időben elkezdeném mondani neki hogy anyának majd el kell mennie és a kistesóval jön haza

2017. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2,5 éves volt a lányom mikor megszületett a kicsi, a "felkészítés" annyi volt hogy néha megemlítettük neki hogy lesz majd itt egy baba, de ennyi. Az utolsó kb 1-1,5 hónapban teljesen rákattant az apjára, úgyhogy szinte észre sem vette hogy nem vagyok otthon (csak 2 éjszakát kellett bent töltenünk). A kicsi már majdnem 1 éves, imádják egymást! Sosem próbáltuk meg lenyomni a nagy torkán a kicsit!
2017. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalunk 2,5 eves volt a fiunk mikor megszuletett a hugi.

Mi folyamatosan mondtuk neki, h anya majd, ha itt lesz az ido, elmegy egy korhazba ahol a doktorbacsik segítenek kivenni a hugit anya hasabol. :-)


Nalunk amugy nagyon erdekesen alakult, mert az amugy apas fiam, ahogy kozeledett a szules, ugy lett egyre anyasabb.


Egyebkent a szules pont ugy jott ki, h a fiam a mamaeknal volt a teljes korhazi tartozkodasom alatt, uh annyira nagyon nem is hianyoztam neki. O annal inkabb nekem!


Az uj helyzet mindenképpen meg fogja viselni valamilyen szinten. Amit tehetsz, az az, h utana is szentelsz neki annyi figyelmet amennyit csak tudsz.

2017. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!