Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Létezik macskabiztos kiságy...

Létezik macskabiztos kiságy babának? Ha igen, hol lehet venni?

Figyelt kérdés
A cicák mindenképp maradnak, a külön gyerekszoba nem megoldható egyelőre sajnos, de nem szeretném, ha a jószágok a baba mellé feküdnének, amíg ki nem egyenlítődnek az erőviszonyok.

2017. ápr. 9. 20:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk olyan ágyunk van aminek van teteje, mint egy kis háznak és az egyik oldalát fel lehet tolni.

A feltolt oldalhoz is csatlakozik egy erős textil babakiesés ellen, mivel lábakon áll, ezt lehet macskabiztosabb anyagra cserélni.

Igaz, ennek szerintem van macskányi hely a rácsai között, de biztos van sűrűbb, vagy lehet csináltatni.

2017. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk kikerültek a cicák a kertbe, de mi kertes házban lakunk. Éjszakára kicsuknám őket a szobából, pont azért amit írtál, ráfeküdhet a babára, mert jó meleg. (Én egyedül hagytam kint kb 5 percre, az egyik cicc befeküdt a babakocsiba a lábára.) Szeretik egymást, a nagyobbik lányom 3 éves, a cicáink szó szerint rohannak hozzá amikor meglátják. A szőrükkel meg vigyázni kell!
2017. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%

Google "cat proof crib"


Egyébként nem tudom mi olyan érdekes azon, hogy nem lehet a macskát/macskákat kizárni. Nekem keleti rövidszőrű macskáim is vannak, soha sehonnan nem lehet őket kizárni, mert így üvöltenek, ha valami nem tetszik: https://www.youtube.com/watch?v=WwSYm1NPHP4

Márpedig annyira embercentrikus fajta, hogy egy bezárt ajtó ugyanezt váltaná ki belőlük és nem, nem szokja meg, nem múlik el, csak és kizárólag attól hallgatnak el, ha velünk lehetnek. A házi macskánk meg igaz nem ordibál, de hugyhólyag-gyulladást kap a stressztől. Nem én találtam ki, orvos állapíotta meg, ilyen kajak van, biztonyos változásoktól a környezetében ilyet produkál ami neki szar, nekem meg drága. A gyerek nem váltotta ki, mert nem olyan változás a mindennapjaiban, ami különösebben érdekelné. De ha kivágtam volna a lábamtól ahol minden éjjel 9 éve alszik, akkor rövidesen mehettünk volna megint az orvoshoz.


Ráadásul egy jól gondozott macska 20 évig elél, épeszű ember nem szabadul meg tőlük azért, mert született egy gyereke és egy rövid időszakon át figyelni kell erre-arra.

2017. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Gondolom nektek már nem aktuális, de hátha idetéved még valaki akinek jol jöhet.
2017. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsi a link lemardt. Utolso vagyok.

2017. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Végül is nem kellett semmi, a ciccek a mai napig le se sz... a babát :)
2018. febr. 24. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!