Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van valakinek hasonló 'szekrén...

Van valakinek hasonló 'szekrénye'?

Figyelt kérdés

Ilyesmit néztem ki, szerintem nagyon aranyos, de nem tudom, hogy mennyire strapabíró, mivel nem fából van. Szerintetek? Van valakinek ilyen?


[link]

[link]


2017. máj. 11. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Imádom, nekünk vár van,4-9 évesek szeretnek pakolni benne.
2017. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon klassz. Milyen anyagból van?
2017. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan házalakú van, csak más mintával.

A mienk műanyag. Strapabíró, pedig nálunk 2 lány "nyúzza" :)

2017. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3, tietek honnan van? az anyaga miatt vagyok kicsit bizonytalan :/
2017. máj. 11. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Huh, nekünk Németországból hozták a férjem húgáék ajándékba. A miénk jó minőségű tényleg, pedig nincs kímélve, látszólag ugyan olyan, mint a képen, de tudom, hogy az nem jelent semmit.

IKEA-ban láttam ezekhez hasonlót, esetleg ha ott van lehetőséget nézz körbe

Nem látom a honlapon, nem tudom, hogy ezeket személyesen meg lehet-e tekinteni, vagy csak online rendelés van. Azt írja, hogy 100%-os pénzvisszafizetési garanciát vállalnak.

2017. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ohh, értem :(

hát sajna az IKEA nekem nem opció, nagyon messze van. De szétnézünk, és ha nem látunk ami tetszik, akkor ez lesz

2017. máj. 11. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!