Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek volt hasonló? A...

Valakinek volt hasonló? A többi lent.

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk, de előtte el szeretnék menni egy teljes kivizsgálásra. A helyzet az, hogy évek óta gyakori vizelési panasszal küszködöm, napi 10-12 x pisilek. Voltam vele urológusnál, de csak felírtak rá egy gyógyszert, hogy kevesebbet pisiljek, de semmit nem hatott. Voltam a nefrológián is vele, a vizeletemben sok baktériumot találtak, kaptam is rá gyógyszert, de a gyakori vizelési panasz megmaradt. Voltam hasi-kismedencei uh-n és mindent rendben találtak. A hüvelygombám is többször kiújult sajnos, van amikor sűrű fehér folyásom van, de van amikor vizes állagú. Jövő héten megyek egy jó nőgyógyászhoz, remélem tud segíteni. Valaki javasolta nekem, hogy nézessem meg az ureoplasmát, mert lehet az a probléma...
2017. máj. 5. 10:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy napi 2,5-3 litert iszom és délelőtt kell sokszor pisilnem...
2017. máj. 5. 10:30
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah még annyi, hogy a vesémben vannak pàr mm-es vízzel telt ciszták.
2017. máj. 5. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi folyadék mellett a napi 10-12 alkalom nem sok.
2017. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!