Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonlo tapaszt...

Volt valakinek hasonlo tapasztalata?

Figyelt kérdés
6 heten 6mm ures petezsak....7 heten 6mm embrio szivhanggal ...8 heten az embrio szinten 6mm szikholyag is lathato ....en mar teljesen osszezavarodtam ...ha tenyleg elhalt a terhesseg ahogy az orvos mondja miert nem verzek ? Ha volt valaki hasonlo helyzetben kerlek segitsetek nektek elment magatol vagy kaparni kellett ...attol nagyon felek nem szeretnem ha arra sor kerulne :(
2017. márc. 29. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A vetélés nem feltétlenül jár együtt vérzéssel. Én 2x vetéltem, de egyik alkalommal se véreztem; műtét volt. (10. hét környékén vették észre, hogy a 7-8. héten elhalt; szóval 2 hétig nem tudtam róla, de jobb lett volna, ha hamarabb kiderül) A missed ab műtét előtt 2x is megnézi két különböző orvos UH-n, hogy kizárják a tévedést. A dokim szerint a korai vetélésnek általában van oka (legtöbbször genetikai rendellenesség) és jobb, ha egy egészséges babát hord ki az ember lánya. Most a 34. hétben vagyunk és teljesen egészséges a kiscsajszi. Ne add fel! ;)
2017. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, nekem is ez volt, egyszer.

Műteni kellett.

2017. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!