Piroska és a farkas kérdése:

Nagyon rossz lenne ez így?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kis helyet nyerni a gyerekszobában, ezért arra gondoltunk, h kislányunknak egy fekvő galériát építtetünk, nagyobb alapterületűt mint az ágya, játékok is lennének rajta. Hároméves múlt, ezt egy éven belül szeretnénk. A gond csak az, h szerintem fontos lenne, h alatta, ami nappal aktívabb tér, én is elférjek...de ebben az esetben a galéria és a plafon közötti távolság az csak kb 90 cm..Arra gondoltam, h ha játszana is fönt, végülis azt nem muszáj állva...de alapvetően a lenti rész lenne a játszós rész neki is, a fönti inkább csak amolyan kuckó, ahol tárolhatná a kincseit, vagy olyasmiket amiket nem szeretme, ha a féléves kisöcsi megkaparintana, és persze ott aludna.Vállalható így ez a terv? Fontos kiegészítés, h szeretnénk innen max 5 éven belül költözni, tehát ezt nem egy olyan megoldásnak szánjuk, h kamaszként ott kelljen görnyedeznie...Köszi, ha segítetek véleményekkel.
2017. jún. 1. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk így van, 140 cm széles, ketten aludtak rajta. Nekünk pont az volt a koncepciónk, hogy még véletlenül se tudjanak felállni rajta. Így biztonságosabbnak tartottunk.
2017. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is érveltem ezzel a családnak,köszönöm a választ!
2017. jún. 1. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!