Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz barátnő vagyok?

Rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

25éves vagyok, van egy tőlem másfél évvel idősebb barátnőm akinek 4 hónapos a kislánya. Mióta terhes volt és megszült megváltozott a kapcsolatunk. Terhessége alatt és most is folyamatosan panaszkodik, állandóan minden baja volt, most pedig hogy hasfájás, fogfájás, front minden akármi kijön náluk, ezzel nincs is baj de folyamatosan ezt hallgatom, folyamatosan képeket küld a gyerekéről, állandóan róla beszél. Engem előfordul hogy meg sem kérdez hogy mi újság velem....

Én is babát várok és úgy gondolom nem csak róla kell szóljon az élet, ha mással fogok -beszélni nem csak róla meg magamról és ilyenekről szeretnék. Viszont úgy érzem rossz barátnő is vagyok amiért nem tudom úgy bele élni az ő anyaságába mint kellene....


2017. jún. 1. 16:07
 1/1 anonim válasza:
Nem vagy rossz barátnő. Meglátod minden más lesz, ha neked is meglesz a babád. Rájössz majd, hogy neked is minden körülötte fog forogni. És több lesz a közös téma is.
2017. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!