Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen etetőszék vált be nektek?

Csitti99 kérdése:

Milyen etetőszék vált be nektek?

Figyelt kérdés
Az ikreim 4.5 honaposak es etetőszéket keresek nekik. Fontos, hogy dönthető legyen. Nektek melyik valt be? 3 eves korukig hasznaljak kisbabak? Nem szeretnek tul nagyot mivel kettőt kell az asztalhoz raknom. Igazan nem.ertek hozza szoval minden tanacsot szivesen fogadok. Irjatok markat tipust is.

2017. aug. 15. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
A régi fajta kisasztalla, szekke szetszedheto. Ez nem dönthető, de elég sokáig használható
2017. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt Mappy (=egy az egyben Touragoo Candy Plus), én is a dönthetőség miatt vettem a gyerek 8-9 hónapos korában, mert még nem ült stabilan, de már nem volt kényelmes pihenőszékben etetni. Kb. fél évig tudtuk használni, mert akkor már a derékszögű hátú szék volt a kényelmes, ez meg legmeredekebb állásban is kicsit hanyatt dől. Ikea Antilopunk van már egyébként, a létező legjobb etetősszék szerintem és negyedannyiba került, feleakkora helyet foglal, mint a Mappy. Ha most újra csinálnám, inkább kihúznám pihenőszékben etetéssel a stabil ülésig (nálunk ez 9 hónap volt) és csak Antilopot használnék.
2017. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Chiccot használtunk. Dönthető, beköthető a gyerek, levehető a tálcája, praktikus, viszont nagy.
2017. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ez a fajta van: [link]


Természetesen ezt mindenhol lehet kapni más-más színnel. De a szerkezete miatt küldöm a képet.

Előnye:

- Állítható rajta minden, még az ülés magassága is (pl asztal magassághoz lehet igazítani, ha asztalhoz akarod tolni).

- Könnyen tisztítható, az asztal lapja is lefedhető egy műanyag tálcával, tisztításkor kivehető.


Hátrány:

- NAGY, sok helyet foglal (ez nagy lakásban nem okoz gondot persze)

- Nehéz :D


5 hónapos kora óta használja a fiam, most már ül és még mindig kényelmes neki.

Ha ikreim lennének akkor szerintem olyat keresnék (ha van rá keret), amit asztalhoz lehet "kötni", mert két etetőszék igen, nagyon nagy helyet foglal.


Rákerestem gyorsan és ilyen megoldást találtam:

[link]


Amivel eddig találkoztam, a legpraktikusabb az ikeás volt súlyra, nagyságra is, de azt sajnos nem lehet dönteni..

2017. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Chicco Polly van, azért valasztottam, mert nem ült még a fiam (majd csak 9 hónaposan), így dönthető kellett. Szeretem, kényelmes, szép, praktikus, de igaz, hogy nagy és nehéz, sok helyet foglal. Most gondolkozom, hogy lecserelem egy székre szerelhetősre.
2017. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

11 hónapos kora óta használjuk az Ikea antilop székét. Akkor tanult csak meg ülni, addig hordozóban evett.


Most pont 2, az Ikea még most is kényelmes, tálxa nélkül használjuk az asztalhoz tolva.

A dönthető már kényelmetlen volt neki. Hauck és még pár márka volt a hotelben a nyaralás alatt, de az ikeásra megtévesztésig hasonlító Rubbermaid szék vált be ott is.

2017. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes dönthető etetőszék viszonylag nagy helyet foglal. Nekünk Peg Perego Prima Pappa Zero székünk van, nekünk bevált. Alapból nem olcsó de anno belefutottam egy 50%-os leárazásba.

[link]

2017. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha a méret is szempont, szerintem etesd őket egyelőre hordozóban, pihenőszékben még 2-3 hónapig, s ha már stabilan tudnak ülni, mehetnek bármilyen etetőszékbe (előbb úgysem fognak egyedül kanalazni az asztalnál). Mi második gyereknél kaptunk dönthető, kipárnázott hiperszuper etetőszéket, ami tényleg jó volt és stabil, de mégis visszakívántam a "régi" sima ikeás Antilopot, mert könnyebb volt pucolni és kerülgetni is és tovább is használtuk vagy fél évvel. Esetleg - bár nem ismerem, ezek mennyire stabilak, meg kell nézni élőben - lehet kapni szintén kb. 7 hótól rendes székre rögzíthető megoldásokat is, amik elvileg később 4-5 éves korig is jók székmagasítónak.
2017. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van csak régebbi kiadásban

[link]

dönthető és nagyon stabil.

De ahogy előttem írták, etesd a hordozóban és utána véeményem szerint egy IKEÁS antilop is jó, olcsó és stabil.

Hogy mennyi idős korig használjátok az rajtad múlik. Nálunk úgy volt hogy kb 2 éves kora előtt kapott kisasztalt székkel, így már ott etettem, így az etetőszéket nem nagyon használtuk. Ha egy étkező asztalnál együtt eszünk akkor nyilván tovább használtuk volna az etetőszéket, de azzal a nagy székkel nem fértünk volna el az asztalnál.

Sokan dícsérik az ilyen nőlj velem etetőszékeket, ezzel könnyen elfértek a családi asztalnál szeritnem, hiszen sima szék, csak jól emelhető.

[link]

2017. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok , koszi a valaszokat. Eddig hordozóban etettem őket. Csak hat csupa a olyan lesz es mindig ki kell kefelni. De akkor lehet megprobalom vmivel letakarni es varunk még az etetőszekkel.
2017. aug. 15. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!