Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek mennyire biztonság...

Szerintetek mennyire biztonságosak a párnás fejvédők kiságyba?

Figyelt kérdés
Én körbe szeretnék fejvédőt, de sok helyen olvasom, h.nem biztonságos. Arra gondoltam h.kifelé ilyen kis tépőzáras védőket vennék, amiket 2-2 rácsra kell felrakni, így a szellőzés megoldott. De a falhoz már valami zártabbat szeretnék, hogy védje a hideg faltól. És vagy ilyen odakötözhető kispárnákra gondoltam (de csak ha nem veszélyes) vagy a hagyományos vékonyabb fajtára (az a szivacs szerű). Melyik a jobb? Ne írjátok, hogy semmilyen ne legyen, mert valamilyen fejvédőt mindenképp veszek, csak nem tudom, melyik a biztonságosabb. :)

2017. szept. 3. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vékony szivacsost vagy steppeltet vegyèl, ne puha párnásat.
2017. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minél vékonyabbat, az odakötözhetöt lerángatja a lányom, sokkal jobbak a tépözárasak, bár drágábbak is.
2017. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a falra tennél valami védőt,mármint falvédőt, a hideg miatt. Előtte lenne a rácsos kiságy, benne egy egyszerű ágyrácsvédővel. Így nem kell a párnázott ágyrács védőn aggódni, de a hidegtől védve van. A nagyon párnás nem jó veszélyes lehet.
2017. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!