Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire biztonságosak a...

Mennyire biztonságosak a szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlók?

Figyelt kérdés
Ki melyiket szedte és miért? Mi a különbség közöttük? Nem ártalmas a szoptatásra nézve?

2013. máj. 25. 10:51
 1/4 JazminMarci válasza:

Szia!

Én egy fajtáról tudok, amit szoptatás alatt szedhető! 4 éve szedtem, sajnos a nevére nem emlékszem pontosan, talán Azalia, a doboza rózsaszín! Na én soha életemben nem tudtam hízní, ettől sikerült! :-) Pedig hormonmentes! Most 8 hónapos a második babám, nála szoptatás alatt nem szedtem fogamzásgátlót, most fogok visszamenni nőgyógyászhoz, szerintem a hüvelygyűrűt fogom kérni megint!

2013. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja szoptatok,és a 6 hetes kontrollon kaptam az Azaliat-t.Eddig rendesen véd,nem tapasztaltam semmi negatív mellékhatást.Én nem híztam tőle,sőt fogytam 2 kilót. Tejem is van rendesen,a babám azóta is szopizik.
2013. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én cerazette-t szedek, eddig bevált. 3 fiú anyukája
2013. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Azaliat szedtem, volt rendesen tejem és nem is híztam tőle. Nekem annyi problémám volt, hogy amikor elkezdtem a hozzátáplálást, azaz kevesebbet szoptattam, elkezdtem össze-vissza vérezgetni, ami állítólag a fogamzásgátlótól volt, így én akkor abbahagytam a szedését.
2013. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!