Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Volt bárki másnak, hogy...

NatashAnita kérdése:

Volt bárki másnak, hogy megsüllyedt minimálisan a kókuszmatrac a baba alatt?

Figyelt kérdés
Nekünk már a harmadik megvásárolt matrac nyomodott be a 6-7kilós babánk alatt, egy ill. pár éjszaka alatt. Különböző bababoltokból vettük. Nem lyukra kell gondolni de tapintással érezni lehet, hogy a pár kilója alatt megsüllyedt egy vagy több pontban is. Ez már harmadszor történik meg,állítólag még soha senkinek nem volt ilyen panasza. Már azon gondolkoztam, hogy amíg alszunk a kisfiúnk biztos elefántot léptet a matracra!!! Vagy nincs mégegy olyan anyuka aki végigsimítja a gyermeke alvó felületét?? Segítséget kérünk!!

2016. jún. 11. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. 1 éves koráig használtuk, nem nyomódott be.


Az akkori súlyára nem emlékszem, de két évesen 11 kg volt, tehát elég átlagos súlyú volt mindig is.

Egy évesen is csak azért cseréltük le, mert már túl kemény volt neki, tehát kényelmi okokból, illetve két évesen már nem fog arccal belefulladni a puhább (de nem túl puha!) matracba.

2016. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2,5 éves koráig aludt a kiságyban, kókuszmatracon, nem nyomódott be. 2-3 hetente forgattam.


ha nektek a 3. benyomódik akkor nem a matracban kell keresni a hibát. vagy duci a baba, mondjuk 10 kiló feletti, amit mondjuk nem gondolok, vagy rossz az alátámasztás. nézd meg alaposabban mi van a matrac alatt, ott lesz a baj, és ugye ha az ágyrács megrogy a kicsi alatt, az a gerincének sem jó

2016. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A fiam most 7300gramm. Szóval biztosan nem duci! Rendes normális, ép állapotú ágyrács van a matrac alatt. Az ágyban forgolódik ugyan de nem hiszem h ettől akár minimálisan is be kellene süllyednie egy totál új matracnak. Én nem hiszem el h ez csak a mi esetünkben fordult elő, kis egyenlőtlenségekről beszélek nem magyar utak kátyúiról. Tényleg mindenkinek tökéletesen egyenes a felülete, ahogy kihozta a boltból?!?
2016. jún. 11. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Forgasd meg néhány naponta. Akár úgy, hogy a lábrész kerül a fejhez, akár az alsó részét felülre.
2016. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A mostani matracunk egyetlen éjszaka alatt süllyedt be egy oicit fejrésznél. Tegnap délután vettük!!! ??
2016. jún. 11. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a baj. Szerintem is az àgyràcs. Nekünk kombi kisàgy volt, ìgy teljes felületen alà volt tàmasztva. A fiam jó nehéz volt, olyan 15-16 kg,azaz màsfél éves koràig hasznàltuk. Forgatni kell, amit kb 2-3 hetente meg is tettem,de sosem volt ilyen problémànk.Maga a fekvőfelülete sosem volt tükörsima. Hiszen kókuszrostokból àll. De hepehupàs nem volt és nem is lett.
2016. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 11. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ágyrácsot jó irányban szereltétek fel?
2016. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!